'Rīgas siltums' līdz septembra beigām turpinās siltumtīklu pārbūvi Brīvības ielā
Foto: DELFI

Pašvaldības uzņēmums "Rīgas siltums" līdz septembra beigām turpinās siltumtīklu pārbūves darbus Brīvības ielā, informēja uzņēmuma pārstāve Linda Rence.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Rīgas siltums" turpinās siltumtīklu pārbūves darbus Brīvības ielā - no Lāčplēša ielas virzienā uz Ģertrūdes ielu 54 metru garumā un Stabu ielas krustojumā. Siltumtīklu pārbūvi plānots uzsākt 12. septembrī un pabeigt septembra beigās.

Drošai siltumapgādes nodrošināšanai pēc siltumtīklu rekonstrukcijas darbu pabeigšanas un siltumtīklu posma pieslēgšanas vēl nepieciešams Brīvības ielā, no Lāčplēša ielas līdz Bruņinieku ielai, četrās vietās atrakt kompensatorus aptuveni četru kvadrātmetru platībā, lai pēc cauruļvadu termiskās izplešanās un kompensatoru nostrādāšanas tos apmetinātu un uzliktu īpašu izolāciju. Šis darbs ir rūpnieciski izolēto cauruļvadu montāžas procesa neatņemama sastāvdaļa, un to var veikt tikai pēc siltumtīklu posma pieslēgšanas un uzsildīšanas.

Remontdarbu laikā tiks nodrošināta autotransporta kustība, tomēr tā būs apgrūtināta, un var veidoties auto sastrēgumi.

"Rīgas siltums" norāda, ka siltumtīklu avārijas rezultātā, pārtraucot siltumapgādi, ziemā var aizsalt pat vairāki kvartāli. Tā kā siltumtīkli Brīvības ielā ekspluatācijā bijuši jau teju 60 gadu, tie bija neapmierinošā stāvoklī.

Pabeidzot visus siltumtīklu remontdarbus, tiks veikta būvdarbu teritorijas sakārtošana, tostarp brauktuvju un ietvju seguma atjaunošana.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Rīgas siltums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form