Saeima ceturtdien varētu lemt par deputāta mandāta apstiprināšanu Valainim
Foto: LETA

Saeima ceturtdien varētu lemt par parlamenta deputāta mandāta apstiprināšanu Viktoram Valainim (V), jo deputāts Vjačeslavs Dombrovskis paziņojis par deputāta mandāta nolikšanu.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šodien atbalstīja attiecīga parlamenta lēmumprojekta sagatavošanu, informē komisijas priekšsēdētājs Vitālijs Orlovs (S).

Valainis iesniegumā apliecinājis gatavību kļūt par Saeimas deputātu.

Kā ziņots, iesniegumā par deputāta mandāta nolikšanu Dombrovskis pateicas Latvijas pilsoņiem par viņam dāvāto uzticību un iespēju strādāt 11. un 12.Saeimas sastāvā.

Jau vēstīts, ka deputāts, bijušais ekonomikas un izglītības un zinātnes ministrs Dombrovskis, kurš paziņojis par aiziešanu no aktīvās politikas, plāno veidot jaunu domnīcu.

Viņš arī piebildis, ka viņa projekts būtu vistuvāk tādam domnīcas modelim, kāds ir Pasaules Ekonomikas forums.

Dombrovskis nav "Vienotības" biedrs, bet startēja no šīs partijas saraksta 12.Saeimas vēlēšanās. Saeimā viņš netika ievēlēts, bet ieguva deputāta mandātu uz laiku, kamēr ministra pienākumus pilda Jānis Reirs, kurš ievēlēts no "Vienotības" Zemgales vēlēšanu apgabala kandidātu saraksta. 12.Saeimā Dombrovskis ir Nodokļu politikas apakškomisijas priekšsēdētājs.

Nākamais "aiz strīpas" vēlēšanās bija 11.Saeimas deputāts Valainis.

Gan Dombrovskis, gan Valainis 11.Saeimā tika ievēlēti no Zatlera reformu partijas saraksta.

Source

LETA

Tags

11. Saeima Jānis Reirs Saeima Vjačeslavs Dombrovskis
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form