Saeimas 'mīksto' mandātu saņem 11 deputāti
Foto: LETA

Saeima trešdien, 5.novembrī, 11 deputātiem apstiprināja pilnvaras uz laiku. Izmaiņas Saeimas sastāvā nepieciešamas, jo 11 parlamenta deputāti nolikuši savu mandātu uz laiku, kamēr pildīs ministru pienākumus Laimdotas Straujumas (V) vadītajā valdībā, informēja Saeimas preses dienests.

Ņemot vērā, ka no politiskās partijas "Vienotība" saraksta ievēlētie Rihards Kozlovskis, Anrijs Matīss, Laimdota Straujuma, Jānis Reirs, kā arī Edgars Rinkēvičs apstiprināti jaunajā valdībā, 12.Saeimas sastāvā šodien iestājās Hosams Abu Meri, Janīna Kursīte, Edvards Smiltēns, Vjačeslavs Dombrovskis un Veiko Spolītis.

Uldim Augulim, Jānim Dūklavam, Danai Reizniecei-Ozolai un Raimondam Vējonim noliekot deputāta mandātu uz ministru amata pildīšanas laiku, Saeimas deputāta mandāti apstiprināti Jurim Vectirānam, Valteram Dambem, Edgaram Putram, Jānim Trupovniekam, kuri 12.Saeimā ievēlēti no Zaļo un Zemnieku savienības saraksta.

Tāpat Saeima apstiprināja deputātu pilnvaras Andrim Vilkam un Aleksandram Kiršteinam no nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", jo deputāta mandātu uz laiku, kamēr pildīs ministru pienākumus, nolikusi Dace Melbārde un Dzintars Rasnačs.

Pirms balsojuma par mandāta apstiprināšanu deputāti Saeimas sēdē deva svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu. 

Tags

Saeima

Comment Form