Sāks publiski apspriest Rīgas teritorijas jauno plānojumu
Foto: Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments

Rīgas teritorijas jaunā plānojuma līdz 2030. gadam (RTP 2030) publiskā apspriešana sāksies otrdien un ilgs mēnesi, informēja Rīgas domes (RD) Pilsētas attīstības departaments.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rīgas teritorijas plānojums ir pilsētas ilgtermiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments, kurā noteiktas prasības teritorijas izmantošanai un apbūvei.

Dokumenta izstrāde tika sākta 2012. gadā un pēc RTP2030 apstiprināšanas tā darbības periods būs no 2019. gada līdz 2030. gadam, skaidroja departamentā.

Vienlaikus no otrdienas līdz 8. februārim norisināsies RTP2030 Stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma (SIVN) Vides pārskata projekta sabiedriskā apspriešana.

Plānošanas dokumenti publiskās apspriešanas laikā būs pieejams portālā "Ģeo Latvija", izstādē RD otrā stāva vestibilā un klātienē Pilsētas attīstības departamentā.

Rakstiski priekšlikumus par teritorijas plānojumu un SIVN Vides pārskata projektu varēs iesniegt portālā "Ģeo Latvija", sūtot pa pastu attīstības departamentam un klātienē jebkurā domes apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Rīgas teritorijas plānojuma redakcijas un Vides pārskata apspriešanas sanāksme paredzēta 23. janvārī.

Lēmumu par RTP2030 redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai RD pieņēma 15. decembra sēdē. Vienlaikus RD apstiprināja 11 tematiskos plānojumus, kuri tika sagatavoti Rīgas teritorijas plānojuma izstrādes ietvaros.

11 tematiskajos plānojumos detalizēti aplūkoti dažādi pilsētbūvnieciski jautājumi, un tie veido teritorijas plānojuma konceptuālo daļu. Plānojumus var apskatīt šeit.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Rīgas dome
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form