Saulkrastu novada domnieki Zatleram norāda, ka attīstību kavē augstie nodokļi un naudas trūkums
Foto: DELFI

Saulkrastu novada deputāti Valsts prezidentam Valdim Zatleram norādījuši, ka augstais nodokļu slogs negatīvi ietekmē gan iedzīvotājus, gan uzņēmējus, informēja prezidenta kanceleja.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Otrdien Valsts prezidents reģionālās vizītes ietvaros apmeklēja Saulkrastu novadu, kur tikās ar domes deputātiem, skolēniem un iedzīvotājiem, kuri savukārt ar Zatleru diskutējuši par tautas vēlētu prezidentu un pauda atbalstu Zatlera pārvēlēšanai amatā. Prezidents apmeklēja arī vietējo slimnīcu.

Valsts prezidents tikās ar Saulkrastu novada domes vadību un deputātiem, kuri sniedza savu redzējumu par Pierīgas reģionā esošo pašvaldību nepietiekamajām iespējām saņemt finansējumu no Eiropas Savienības struktūrfondiem un lielajiem maksājumiem pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fondā, kas kavē novada attīstību.

Tikšanās laikā tika apspriesti demogrāfijas jautājumi un piejūras pašvaldības aktualitātes, tostarp jautājums par paaugstināto nekustamā īpašuma nodokli, kas augstā nodokļu sloga dēļ negatīvi ietekmē gan iedzīvotājus, gan uzņēmējus.

Savukārt Valsts prezidents mudināja domes deputātus aktīvāk domāt, ko pašvaldības var darīt novada attīstības veicināšanai.

Zatlers tikās arī ar Zvejniekciema un Saulkrastu vidusskolas skolēniem un diskutēja arī par to, kādēļ jaunieši dodas mācīties un strādāt uz ārzemēm.

Saulkrastu slimnīcas apmeklējuma laikā Valsts prezidents tika iepazīstināts ar specifisko veselības aprūpes situāciju Saulkrastos, ko nosaka tas, ka vasaras sezonā pacientu skaits palielinās aptuveni desmit reižu un jāsniedz daudz intensīvāka neatliekamā palīdzība.

Saulkrastu novada iedzīvotāji Zatleram pauduši vēlmi, lai viņš turpinātu darbu otrajā prezidentūras termiņā, norāda prezidenta kanceleja.

Vizītes laikā Saulkrastu novadā Lilita Zatlere tikās ar Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas skolēniem un pasniedzējiem.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form