Šlesers vienbalsīgi ievēlēts par 'Vienoti Latvijai' priekšsēdētāju
Foto: DELFI

Šodien Rīgā notikušajā partijas "Vienoti Latvijai" kongresā par partijas priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēts Ainārs Šlesers.

Kongresā tika pieņemts manifests "Par jaunu politiku Latvijā", kurā tiek uzsvērts, ka nākotnes vārdā Latvijā ir vajadzīgs nācijas izlīgums - ne tikai sadzīves līmenī, kurā tas jau ir, cik politikā, kur valda mūžīga šķelšanās, kas traucē Latvijas attīstībai un izaugsmei.


Dokumentā tiek uzsvērts, ka mums ir vajadzīgs izlīgums ne tikai paaudžu un tautību starpā, bet arī mērķu un metožu izvēlē. Līdzīgi politisko sašķeltību ir mēģināts novērst Portugālē, Spānijā un Singapūrā. Partija "Vienoti Latvijai" ir pārliecināta, ka 23 gadus pēc neatkarības atjaunošas tas ir pa spēkam arī Latvijai.

Balstoties uz šo manifestu, Šlesers solīja 12.Saeimā veidot nacionālā izlīguma valdību.

Partijas "Vienoti Latvijai" kongresā piedalījās vairāki bijušie politiķi: bijušais Saeimas priekšsēdētājs, "tēvzemietis" Jānis Straume, bijušais TB/LNNK biedrs Vents Balodis, uzņēmējs, plastikas ķirurgs Jānis Zaržeckis. Apsveikumus kongresam bija atsūtījuši bijušie politiķi - komponists Imants Kalniņš un kādreizējā Daugavpils domes priekšsēdētāja Rita Strode. Kongresā piedalījās un runu teica Latvijas Pensionāru federācijas priekšsēdētājs Andris Siliņš.

Jaunizveidotā partija "Vienoti Latvijai" šogad notikušajās pašvaldību vēlēšanās startēja desmit, bet tās pārstāvji tika ievēlēti astoņās pašvaldībās - Ilūkstes, Krāslavas, Viļakas, Viļānu, Madonas, Ropažu un Dagdas novadā, kā arī Rēzeknes pilsētā.

Source

LETA
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form