Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Reanimācijas nodaļā ievietota kāda deviņus gadus veca meitene, kurai radušās nopietnas blakusparādības pēc tam, kad viņa aptuveni divas nedēļas lietojusi ārsta izrakstītus medikamentus. Bērna veselības stāvoklis esot ļoti smags un viņas dzīvībai draudot briesmas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Labklājības ministrija (LM) šo gadījumu uzdevusi pārbaudīt Medicīnas aprūpes un darbspējas ekspertīzes kvalitātes inspekcijai (MADEKKI). Inspekcijai būs jānoskaidro, vai bērnam ir notikusi specifiska organisma reakcija uz zālēm, vai medikamenta izvēle un ārsta rīcībā ir bijusi savlaicīga un pareiza, vai arī notikušais ir nepareizas medikamentu lietošanas izraisītas sekas.

MADEKKI inspekcijas vadītāja Rūta Bļodniece pastāstīja, ka cietusī ir kāda deviņus gadus veca meitenīte no Aizkraukles rajona, kas slimo ar epilepsiju. Zāles, kas izsaukušas blakusparādības, konsultācijā ieteicis bērnu slimnīcas ārsts, bet zāles izrakstījis meitenes ģimenes ārsts.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form