Šogad tiks pabeigti iesāktie liftu remontdarbi RNP apsaimniekotajās mājās
Foto: Shutterstock

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) ir vienojies ar SIA “Liftu alianse” par remontdarbu plānu, kas paredz, ka līdz šī gada beigām tiks atjaunota 18 liftu darbība daudzdzīvokļu mājās Rīgā, portālu “Delfi” informēja RNP.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pēc pēdējā iepirkuma konkursa par liftu un to iekārtu remontu, kas noslēdzās bez rezultātiem, RNP valde ir izvērtējusi iespējas veikt remontdarbus un atjaunot liftu darbību esošā līguma ietvaros.

Šobrīd ar SIA "Liftu Alianse" ir saskaņots remontdarbu plāns, kas paredz, ka no 18 apturētajiem liftiem 15 nepieciešamos remontdarbus liftu darbības atjaunošanā veiks līdz nākamās nedēļas beigām. Savukārt 2 liftu darbība, kur nepieciešama visa celšanas mehānisma nomaiņa, tiks atjaunota līdz 16. decembrim.

Šā gada pavasarī pēc domstarpībām ar SIA "Liftu Alianse", vairākās RNP apsaimniekošanā esošajās mājās tika pārtraukta liftu darbība, jo nebija iespējas nodrošināt nepieciešamos remontdarbus un drošu šo liftu darbību.

RNP jūlija sākumā veica iepirkumu, kas noslēdzās tā paša mēneša beigās, par liftu remontdarbu veikšanu. Iepirkumā pieteicās tikai viens uzņēmums, kas jau pēc iepirkuma procedūras izvirzīja virkni nolikumam un klientu interesēm neatbilstošu prasību, kā rezultātā līgums ar šo uzņēmumu netika noslēgts.

Augusta sākumā tika atkārtoti rīkots iepirkums. Arī otrajā iepirkumā pieteicās tikai viens uzņēmums – SIA "Recept-Holding Lifts". Noslēdzot līgumu ar uzņēmumu, tika uzsākti nepieciešamie remontdarbi 33 liftiem, kuru darbība tika pārtraukta līdz augustam.

Šā gada septembrī tika izsludināts jauns iepirkuma konkurss par liftu tehnisko apkalpošanu un remontdarbu veikšanu. Konkurss noslēdzās oktobrī, taču bez rezultātiem.

Līdz ar to RNP apsaimniekoto dzīvojamo māju liftu darbības atjaunošanas remontdarbus veiks SIA "Liftu Alianse" esošā līguma nosacījuma ietvaros. Pēc defekta aktu un tāmju apstiprināšanas nepieciešamie remontdarbu tiks uzsākti nekavējoši.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Rīgas namu pārvaldnieks
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form