Sprādzienā saldumu ražotnē 'Laima' smagi cietis viens cilvēks
Foto: Pixabay.com

Sprādziena saldumu ražotnē "Laima" smagus apdegumus guvis kāds darbinieks, kurš patlaban atrodas reanimācijā, otrdien vēsta raidījums "TV3 ziņas".

Raidījums vēsta, ka kādā žāvētājā pēkšņi uzliesmojusi kukurūzas ciete. Apdeguma centra reanimācijas nodaļā atrodas darbinieks, kurš centies apdzēst liesmas.

"Laima" notikušo nelaimes gadījumu apstiprina, taču no sīkākiem komentāriem par notikušā iemesliem, izmeklēšanas dēļ, atteikusies.

"Visā ražotnē skanēja brīdinājuma signāli, sprādziena vietā notika atklāta degšana, bet darbinieki no ražotnes netika evakuēti," "TV3 ziņām" pastāstījis kāds anonīms liecinieks.

"Pārējiem darbiniekiem nedraudēja veselībai briesmas, līdz ar to netika veikta evakuācija," raidījumam notikušo skaidrojusi "NP Foods" komunikācijas direktore Dana Erciņa-Užāne, piebilstot, ka netika izsaukti arī ugunsdzēsēji.

Tags

Laima NP Foods TV3
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form