Svētdienas rītā Latvijā braukšanu apgrūtina bieza migla
Foto: DELFI

Svētdienas rītā Latvijā braukšanu apgrūtina bieza migla, vietām Kurzemē un Latgalē brauktuves apledojušas, liecina VAS "Latvijas Valsts ceļi" informācija.

Gaisa temperatūra Latvijā svētdienas rītā ir no  -3 līdz +1 grādam pēc Celsija skalas.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi, dienā būtiski nokrišņi nav gaidāmi.

Šobrīd braukšanas apstākļus uz valsts galvenajiem autoceļiem atsevišķos posmos apgrūtina apledojuma veidošanās - Liepājas virzienā ceļa posmā Annenieki - Liepāja un Ludzas virzienā ceļa posmā Rēzekne - Terehova.

Uz reģionālajiem autoceļiem apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanu Kuldīgas, Liepājas, Saldus, Krāslavas, Ludzas un Madonas apkaimēs.

VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs" veic ceļu pretapledojuma apstrādi slidenajos posmos.

Uzturēšanas darbos šobrīd iesaistītas 26 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Autoceļi ir sadalīti dažādās uzturēšanas klasēs un tiek uzturēti prioritārā secībā, proti, vispirms tiek tīrīti un apstrādāti ar pretslīdes materiāliem valsts galvenie un pēc tam reģionālie un vietējie autoceļi atbilstoši to uzturēšanas prasībām.

Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, uzņēmums aicina autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Tagad vari saņemt ‘DELFI’ ziņas arī ‘Telegram’ kanālā. Pievienojies un uzzini jaunāko Latvijā pirmais!

Tags

Krāslava Kuldīga Latvijas Valsts ceļi Liepāja Ludza Madona Rēzekne Saldus Terehova
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form