'Tet' konkursā meklē divus padomes locekļus
Foto: LETA

"Publisko aktīvu pārvaldītājs "Possessor"" ("Possessor") izsludinājusi konkursu uz tehnoloģiju uzņēmuma SIA "Tet" divu padomes locekļu amatiem, liecina "Possessor" publiskotā informācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Konkurss izsludināts uz padomes locekļa amatu ar kompetenci finanšu jautājumu jomā, kā uz padomes locekļa amatu ar kompetenci risku pārvaldības un iekšējās kontroles sistēmas jomā.

"Tet" padomes locekļiem mēneša bruto atlīdzība paredzēta līdz 2400 eiro. Pretendenti pieteikties konkursam var līdz 2021. gada 14. jūnijam.

Paziņojumā teikts, ka "Tet" padomes sastāvam jābūt sabalansētam, kur padomes locekļiem kopā ir nepieciešamās kompetences, iemaņas un pieredze uzņēmumu stratēģiju izstrādē un īstenošanā, finanšu vadībā un uzraudzībā, risku pārvaldībā, iekšējā audita jautājumos, korporatīvajā pārvaldībā, "Tet" darbības jomās, tostarp zināšanas tehnoloģiju un inovāciju jomā, ļoti labas svešvalodu zināšanas, kā arī nepieciešamā pieredze vadošos amatos un nevainojama reputācija.

Pretendentiem prasīta akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vadībzinībās, finansēs, ekonomikā, uzņēmējdarbības, tiesību zinātņu, inženierzinātnē vai citā pielīdzināmā jomā, kas nodrošina nepieciešamo zināšanu un kompetenču kopumu, lai profesionāli pildītu "Tet" padomes locekļa pienākumus, kā arī vismaz triju gadu pieredze vidējas vai lielas kapitālsabiedrības valdes vai padomes locekļa amatā vai vismaz triju gadu pieredze vadošā amatā valsts institūcijā, kas atbildīga par nozares politikas veidošanu "Tet" darbības jomās.

Padomes locekļa amata kandidātiem finanšu jautājumu jomā prasīta vismaz triju gadu praktiskā pieredze pēdējo 10 gadu laikā finanšu vadības jautājumos, bet padomes locekļa amata kandidātiem risku pārvaldības un iekšējās kontroles sistēmas jomā prasīta vismaz triju gadu praktiskā pieredze pēdējo 10 gadu laikā risku pārvaldībā, iekšējās kontroles sistēmas vai audita jautājumos.

Kandidātu atlase notiks vairākās kārtās. Kandidāti, kuri tiks virzīti otrajai kārtai, tiks aicināti ne vēlāk kā piecu dienu laikā iesniegt sagatavotu prezentāciju ar stratēģisko redzējumu par "Tet" galvenajiem nākotnes izaicinājumiem, sniedzot ieskatu svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumus to īstenošanai atbilstoši jomai kādai ir iesniegts pieteikums.

Atlases trešajai kārtai tiks piesaistīta personāla atlases kompānija kandidātu padziļinātai kompetenču izvērtēšanai, atsauksmju iegūšanai, reputācijas izskatīšanai, potenciālo interešu konflikta risku un normatīvos noteikto amatu savienošanas ierobežojumu izvērtēšanai.

Atbilstoši "Tet" statūtiem kompānijas padomē jābūt septiņiem padomes locekļiem, taču šobrīd tajā ir seši padomes locekļi. Kopš 2021.gada marta izskaņas "Tet" padomē strādā Klāvs Vasks, Dans Olovs Strembergs, Reičela Cecīlija Samrēna, Hannu Mati Mekinens un Ilvars Pētersons, bet kopš 2013.gada februāra padomē ir Jānis Brazovskis, liecina "Firmas.lv" informācija.

2020.gadā "Tet" strādāja ar 178,293 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 3,2% mazāk nekā gadu iepriekš, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 8,5% un bija 30,078 miljoni eiro. Savukārt "Tet" koncerna apgrozījums 2020.gadā bija 222,644 miljoni eiro, kas ir par 1,6% mazāk nekā 2019.gadā, kamēr koncerna peļņa saruka par 16,1% un bija 30,389 miljoni eiro.

"Tet" pieder valstij "Possessor" personā (51%) un telekomunikāciju kompānijas "Telia Company" meitasuzņēmumam "Tilts Communications" (49%). "Tet" grupā ir uzņēmumi "Tet", "Citrus Solutions", "Data Experts", "Helio Media" un "Baltijas datoru akadēmija". "Tet" pieder 23% SIA "Latvijas mobilais telefons" kapitāldaļu.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Tet
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form