Tilta rekonstrukcija pār Juglu Brīvības gatvē varētu izmaksāt vairāk nekā miljonu latu, liecina Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputātiem sagatavotie materiāli.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Rīgas domes Satiksmes departamenta rīkotajā konkursā vislētāk - par 1 027 461 latu - darbus piedāvājusi veikt AS "Latvijas tilti".

Līdz vasaras vidum bija iecerēts rekonstruēt tiltu pār Juglu Brīvības gatvē, šim nolūkam izlietojot 900 000 latu.

Patlaban tiek būvēts Brīvības gatves un Juglas ielas divu līmeņu šķērsojums, kura ietvaros līdz jūnija beigām paredzēts izbūvēt Brīvības gatvi ar trim braukšanas joslām katrā virzienā.

Turpinot Brīvības gatves pilnveidošanu satiksmes caurlaides spēju palielināšanai, šogad pēc Satiksmes departamenta pasūtījuma plānots paplašināt arī tiltu pār Juglu un uzsākt Brīvības ielas pieslēguma tiltam no Berģu puses paplašināšanu, izveidojot trīs braukšanas joslas katrā virzienā un novēršot "pudeles kaklus".

Rekonstrukcijas gaitā tilts tiks paplašināts, līdzšinējo divu joslu vietā izbūvējot trīs braukšanas joslas katrā virzienā. Rekonstrukcijas laikā tiks remontētas tilta konstrukcijas, brauktuves konstrukcija, tiks izbūvēta jauna brauktuves hidroizolācija, tiks uzklāts jauns asfaltbetona segums, kā arī uzstādītas jaunas margas un drošības barjeras, aģentūrai LETA pastāstīja Satiksmes departamenta preses sekretāre Ieva Prauliņa.

Remontdarbu veicējiem būs izvirzīta prasība remontdarbu laikā nodrošināt transportlīdzekļu satiksmes plūsmu. Plānots, ka darbi būs jāveic piecu mēnešu laikā no līguma noslēgšanas brīža.

Pašvaldības budžetā tilta rekonstrukcijai atvēlēti 900 000 lati, tādēļ komitejas deputāti otrdien, 11.martā, lems par papildu 127 461 lata piešķiršanu no nesadalītā līdzekļu atlikuma 2008.gada "Mērķdotācijas pašvaldības autoceļiem un ielām" izlietojuma programmā.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form