Trīs LU rektoru diskusija par pētniecību un zinātni. Video tiešraide
Foto: Publicitātes attēli

Latvijas Universitātes (LU) Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienā piektdien visas dienas garumā pulcējas Latvijas lielākās universitātes studenti, absolventi, zinātnieki un pētnieki, iepazīstinot ar jaunākajiem atklājumiem un sasniegumiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Portāls "Delfi" piedāvā tiešraidē vērot trīs rektoru diskusiju, kurā par pētniecību un zinātni, to lomu sabiedrībā šodien un turpmāk, LU attīstības perspektīvām un vektoriem diskutēs universitātes rektori – prof. Indriķis Muižnieks, prof. Mārcis Auziņš un prof. Ivars Lācis.

Rektoru diskusiju vadīs prof. Signe Bāliņa.

"Jauno tehnoloģiju un inovāciju dienu mērķis ir parādīt jaunākos atklājumus tehnoloģijās un zinātnē aizraujošā, visiem saprotamā veidā, tādējādi veicinot sabiedrības izpratni un interesi par studijām, pētniecību un inovācijām, kā arī stiprinātu mūsos pārliecību, ka zinātne mūsdienās ir atvērta, pievilcīga un perspektīva. Ticu, ka pasākuma dienā ikviens varēs smelties iedvesmu, uzzināt ko jaunu un atrast sev interesējošu aktivitāti," uzsverērusi Bāliņa.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form