SIA "TV Rīga", kas 1.oktobrī atsāks raiddarbību, saviem skatītājiem galvenokārt piedāvās autorraidījumus, akcentu liekot arī uz dokumentālo kino. "TV Rīga" direktors Juris Miļevskis informēja, ka televīzijas programmā "TV5-Rīga" pamatā būs autorraidījumi, kurus veidos jau esošas un jaunas producentu kompānijas. Televīzija neplāno pārraidīt mākslas filmas, taču neesot izslēgta iespēja, ka sākumā varētu tikt pārraidīti Krievijā ražoti seriāli.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Televīzijas skatītājiem ik darbdienu tiks piedāvātas stundu ilgas Rīgas ziņas, kas netiks veidotas to tradicionālajā izpratnē - raidījumā piedalīšoties uzaicinātas personas, ar kurām tikšot pārrunātas pilsētas aktualitātes. Par notikumiem pilsētā varēs uzzināt, arī noskatoties sižetus. Atspoguļoto tēmu loks būšot ļoti plašs. Televīzija sākotnēji vēlējusies pārraidīt arī mūziku, taču secinājusi, ka autortiesību prasību dēļ tā nevar to atļauties.

Miļevskis informēja, ka 15.septembrī "TV Rīga" sāks pašreklāmas kampaņu, iepazīstinot iedzīvotājus ar televīzijas stilu un sejām. Plašāk par raidījumu vadītājiem Miļevskis nestāstīja, taču norādīja, ka televīzijas programmu direktore būs Gunta Līdaka, bet mārketinga direktors - Juris Graudumnieks.

Tā kā Stikla nama projekta, kurā bija plānots izveidot televīzijas studiju, virzība Rīgas domē ir apstājusies, tad "TV Rīga" savām vajadzībām pielāgojusi telpas klubā "Casablanca", kurās norisinājās realitātes šovs "Kuba". Programmas apraide tiks nodrošināta ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centra galveno raidītāju.

Nacionālā radio un televīzijas padome (NRTP) martā uzdeva "TV Rīga" raiddarbību atsākt līdz 1.septembrim, bet televīzija raiddarbības atsākšanas termiņu lūdza pagarināt atkārtoti. Televīzija savu darbību pārtrauca pagājušā gada 5.oktobrī saskaņā ar NRTP un raidorganizācijas noslēgto mierizlīgumu.

Savukārt dažas dienas pirms "TV Rīga" darbības apturēšanas mainījās raidorganizācijas dalībnieki - par 75% televīzijas kapitāla īpašnieci kļuva SIA "Grafton Entertainment", kas Baltijā izveidojis ziņu un interneta televīzijas portālu "TVNet".

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form