Otrdien valdība nolēma pasniegt Ministru kabineta Atzinības rakstus piecām personām par ieguldījumu Latvijas-Krievijas robežlīguma sagatavošanā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Starptautisko un Eiropas tiesību zinātņu katedras lektoram Mārim Lejniekam, Saeimas Juridiskā biroja vadītājam Gunāram Kusiņam, Ministru prezidenta biroja vadītāja pienākumu izpildītājam Jānim Dzanuškānam, Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta direktorei Irinai Mangulei un Ministru prezidenta padomniekam ārlietu jautājumos Pēterim Ustubam Atzinības rakstus pasniegs par nozīmīgu ieguldījumu juridiskās argumentācijas sagatavošanā Latvijas un Krievijas robežlīguma parakstīšanai un ratifikācijai.

Tāpat valdības Atzinības rakstu piešķirs Valsts kancelejas Juridiskā departamenta vadītāja vietniekam Laurim Latišam par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas valsts interešu pārstāvības nodrošināšanā tiesvedības procesos.

Savukārt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšniekam ģenerālim Ainaram Pencim atzinība tiks izteikta par ilggadēju un apzinīgu dienestu un nozīmīgu ieguldījumu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta attīstībā.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form