Valsts prezidents sveic Latvijas skolēnus, studentus un skolotājus Zinību dienā
Foto: LETA

Valsts prezidents Andris Bērziņš tuvojoties Zinību dienai atgādina, ka skola ir tā vieta, kur cilvēks var izveidot stingru un drošu pamatu savai nākotnei, lai tālākajā dzīvē dotos pretī drosmīgi un gudri uzstādītiem mērķiem.

"Ikvienam bērnam piemīt kāds talants, īpaša interese par kādu zinātni vai prasmēm. Tieši tādēļ skolas laiks ir lielo iespēju laiks, lai atklātu un attīstītu šo talantu un turpmākajā dzīves gaitā kļūtu par spēcīgu personību. Skolā pavadītie gadi ir īpaši nozīmīgi un vērtīgi, jo tas ir laiks, kuru pilnībā varam ieguldīt jaunā cilvēka zināšanās un prasmēs," Latvijas Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests citē Bērziņu. "Skola ir tā vieta, kur vistiešākajā nozīmē veidojas Latvijas nākotne. Gudri un izglītoti cilvēki, kas spēj paust un argumentēt savu viedokli, iedegties par kādu ideju – tas ir Latvijas attīstības un izaugsmes pamats. Pateicos ikvienam skolotājam, kurš apzinās skolas neatsveramo nozīmi cilvēka dzīvē un ar savu sirdsgudrību, nesavtību un entuziasmu spēj dot iespējami labāko saviem audzēkņiem."

"Ilggadējās diskusijas par Latvijas izglītības jomu liecina, ka izglītības sistēmā nav vieglu risinājumu, taču esmu pārliecināts, ka kopīgā konstruktīvā diskusijā un, pārņemot starptautisko pieredzi, Latvijas izglītības sistēmu izdosies izveidot par vienu no labākajām Eiropā. Tikai izglītībā ir mūsu valsts pamats, attīstība un nākotne! Jaunajā mācību gadā ikvienam novēlu izturību, pacietību un gandarījumu, saņemot un redzot atdevi no sava ieguldītā darba! Sirsnīgi sveicu visus Latvijas skolēnus, studentus, skolotājus un vecākus Zinību dienā!" savā apsveikumā sacīja Valsts prezidents.

Source

www.DELFI.lv

Tags

Andris Bērziņš (bijušais prezidents) Mācību gads Zinību diena Valsts prezidenta kanceleja Valsts prezidents
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form