Velomaratona dēļ Rīgā svētdien būs satiksmes ierobežojumi
Foto: F64

Svētdien, 4. jūnijā, "Toyota" velomaratona laikā Rīgā jārēķinās ar ievērojamiem satiksmes ierobežojumiem, portālu "Delfi" informē Rīgas domē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pilsētā tiks ieviesti ievērojami satiksmes ierobežojumu, tostarp jau no 3. jūnija vakara transportlīdzekļiem būs slēgta 11. novembra krastmala.

No 3. jūnija plkst. 22 līdz 4. jūnijam plkst. 18 tiks slēgta transportlīdzekļu kustība 11. novembra krastmalas posmā no Akmens līdz Vanšu tiltam un krastmalai piegulošajā paralēlajā ielā Vecrīgas pusē (starp Bīskapa un Poļu gāti). Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi šajos ielu posmos tiks ieviesti jau no 3. jūnija plkst. 17.

Minētajā laika posmā Valsts policija nepieciešamības gadījumā organizēs transportlīdzekļu divvirzienu satiksmi Pils ielas posmā no Miesnieku ielas līdz Doma laukumam un pašā Doma laukumā.

Savukārt 4. jūnijā tiks slēgta transportlīdzekļu kustība no plkst. 9 līdz 17 Krasta ielā, virzienā un posmā no Akmens tilta līdz Dienvidu tiltam, no plkst. 9.45 līdz 17 uz Dienvidu tilta, virzienā uz Pārdaugavu no Krasta ielas uzbrauktuves līdz Bauskas ielai (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme), bet no plkst.10 līdz 17 Bauskas ielā no Dienvidu tilta apļa līdz Mūkusalas ielai, Mūkusalas ielā no Bauskas ielas līdz Akmens tiltam, Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplī zem Salu tilta, Akmens tilta tunelī, Kuģu ielā, Trijādības ielā, Raņķa dambī, Balasta dambī, uz Vanšu tilta (kreisajā braukšanas joslā tiks nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme), Jēkaba ielā no Krišjāņa Valdemāra ielas līdz Doma laukumam, Doma laukumā, Bīskapa gātē no Doma laukuma līdz 11. novembra krastmalai.

No 3. jūnija plkst.17 līdz 4. jūnijam plkst. 17 transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt Kuģu ielā (Daugavas pusē), Herdera laukumā, Jēkaba ielā un Bīskapa gātē, kā arī Citadeles ielas posmā no Torņa ielas līdz Pils laukumam. Balasta dambī transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas ierobežojumi būs spēkāno 3. jūnija plkst. 19 līdz 4. jūnijam plkst. 17.

Velomaratons norisināsies trīs distancēs:

- no plkst. 11.30 līdz plkst. 13. velomaratona Sporta distances – kritērijs brauciens pa maršrutu: 11. novembra krastmala (40 apļi) pēdējais aplis 11. krastmala–Poļu gāte–Pils iela–Pils laukums–Krišjāņa Valdemāra iela–Jēkaba iela–Doma laukums–Herdera laukums–Bīskapa gāte (finišs);

- no plkst. 13.30 līdz plkst. 15 velomaratona Tautas distances brauciens pa maršrutu: 11.novembra krastmala–Krasta iela–Dienvidu tilts–pāri Dienvidu tiltam–Bauskas iela–Mūkusalas iela–Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplis–Mūkusalas iela–Akmens tilta tunelis–Kuģu iela–Trijādības iela–Raņķa dambis–Balasta dambis–Vanšu tilts–Jēkaba iela–Doma laukums–Herdera laukums–Bīskapa gāte (finišs);

- no plkst. 15 līdz plkst. 16 velomaratona Ģimeņu brauciens/Tautas brauciens pa maršrutu: 11.novembra krastmala–Krasta iela–Dienvidu tilts–pāri Dienvidu tiltam–Bauskas iela–Mūkusalas iela–Mūkusalas ielas satiksmes rotācijas aplis–Mūkusalas iela–Akmens tilta tunelis–Kuģu iela–Trijādības iela–Raņķa dambis–Balasta dambis–Vanšu tilts–Jēkaba iela–Doma laukums–Herdera laukums–Bīskapa gāte (finišs).

Rīgas dome atgādina, ka autovadītājiem jāņem vērā, ka braucienu laikā Valsts policija regulēs, ierobežos vai nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi minētajos maršrutos, kā arī no plkst. 8 līdz 10 un no plkst.16 līdz 18 nepieciešamības gadījumā ierobežos satiksmi norobežojošo barjeru uzstādīšanai un demontāžai.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form