Ventspils augstskola (VeA) 18.martā rīko atvērto durvju dienu. Uz atvērto durvju dienu aicināti visi interesenti, kuriem būs iespēja iepazīt augstskolu, tās piedāvātās iespējas un nākotnes ieceres pēc otrā korpusa rekonstrukcijas.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Varēs iegūt informāciju par abām studiju programmām - vadzinību bakalaura un tulkošanas studiju programmmām. Abas programmas ir akreditētas uz sešiem gadiem.

Savukārt lielajā auditorijā potenciālie studenti varēs tikties ar studiju programmu vadītājiem un studentiem.

Pašlaik VeA mācās 302 studenti. Nākamajā akadēmiskajā gadā vadzinību bakalauros tiks uzņemti jau 120 studenti (iepriekš 70), savukārt tulkotājos - 36 studenti (iepriekš 30). Lai to nodrošinātu, VeA vajadzībām pārbūvēs blakus esošo poliklīnikas ēku, kurā būs arī kopmītnes.

VeA studijas ir bez maksas, visus studiju izdevumus sedz Ventspils pašvaldība.

VeA ārējo sakaru koordinatore Astra Skrābane pastāstīja, ka VeA iesniegusi datus par studentu skaitu nākamajā akadēmiskajā gadā ar cerību saņemt tādu pašu valsts finansējumu kā citas Latvijas augstskolkas.

"Līdz šim ar valsts finansējumu ir bijuši sarežģījumi, jo šis jautājums nav saskaņots ministriju starpā," teica Skrābane.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form