Pagājušajā nedēļā stirniņa, kas iemaldījusies Ventspils lielveikalā "Top!" bijusi pieradināta, portālam "ventasbalss.lv" pirmdien sacīja Ventspils Briežu dārza pārvaldnieks Ādams Grīnbergs.

''Neapšaubāmi, ka stirna ir pieradināta. Savvaļas dzīvnieki tā neuzvedas. Šī stirna nebaidās ne no cilvēkiem, ne no dzīvniekiem,'' portālam skaidroja Grīnbergs.

Tāpat viņš pieļāva, ka dzīvnieks jau no mazotnes dzīvojis pie cilvēkiem. ''Domāju, ka stirna augusi pie cilvēkiem. Kad tā paaugusies un kļuvusi par apgrūtinājumu, tad vienkārši ielikta mašīnā, aizvesta uz mežu un izmesta. Pateikt, kur stirna ir audzināta, nav iespējams. Tas var būt gan tepat Ventspilī, gan arī Pāvilostā, Jūrkalnē vai Liepājā,'' sprieda Grīnbergs.

Pēc brīvsoļa veikalā stirniņa nogādāta Ventspils Briežu dārzā. Pārvaldnieks sola, ka tur dzīvnieks dzīvošot ilgi un laimīgi.

Jau ziņots, ka pagājušā nedēļā ventspilniekus pārsteigusi kāda stirniņa, kas iemaldījusies lielveikalā "Top!".

Aculiecinieks Vladislavs portālam "ventasbalss.lv" atklāja, ka pastaigājies, kad pēkšņi viņam klāt pienākusi stirna. "Stirna sekoja man kā suns. Kad likās, ka meža dzīvnieks dosies staigāt citur, iegāju veikalā. Taču stirna man bija sekojusi un neilgi pēc manis arī ienāca veikalā," atklāja aculiecinieks, piebilstot, ka vienā brīdī palicis pat bail.

"Ieraugot veikalā stirnu, mūsu darbinieki to mierīgi izvadīja ārā. Tā bija pavisam neliela auguma stirna, kas noteikti apmaldījusies. Gadās, ka veikalā ieklīst suņi, bet stirna līdz šim vēl nebija redzēta," pastāstīja SIA "Diāna", kam Ventspilī pieder veikalu tīkls "Top!", komercdirektors Edijs Bergmanis.

Tags

Ventspils

Comment Form