VID darbinieki par 50 tūkstošiem eiro apgūs zinības radiācijas drošībā
Foto: AFP/Scanpix

Valsts ieņēmumu dienests (VID) maksās 50 tūkstošus eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli, Latvijas Universitātei par mācībām radiācijas drošībā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Latvijas Universitāte VID darbiniekiem vadīs divus kursus. Viens no tiem būs par drošu darbu ar vidējas jaudas starojumu ģenerējošām iekārtām, bet otrs – ar lielas jaudas iekārtām.

Līguma summā iekļautas visas ar mācībām saistītās izmaksas, tostarp transporta izdevumi, metodisko materiālu sagatavošana un drukāšana, kā arī mācību tehniskā nodrošināšana.

Pēc pieteikuma saņemšanas Latvijas Universitātei VID darbinieki būs jāskolo grupu mācībās, kurās piedalīsies no četriem līdz 12 dienestā strādājošajiem, vai arī jāīsteno atsevišķu nodarbināto apmācība.

Mācību grafiku 2019., 2020. un 2021. gadā Latvijas Universitātei jāsaskaņo ar VID. Mācības notiks darba dienās, laika posmā no pulksten 10 līdz 18.

Kursos VID darbinieki apgūs radioaktivitātes mērīšanu, aparatūras kalibrēšanu, mērīšanas efektivitāti, radioaktīvo objektu dozas jaudas mērīšanu, aktivitātes novērošanu, aizsardzības pārbaudes un novērtēšanu, radioaktīvo sasmērējumu kontroli un deaktivizāciju, kā arī citas zinības.

Līgums ar Latvijas Universitāti ir spēkā līdz 2021. gada 28. decembrim, vai arī brīdim, kad augstskola būs izsmēlusi līguma summu.

Source

www.DELFI.lv

Tags

Latvijas Universitāte Valsts ieņēmumu dienests VID
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form