VNĪ saņemti desmit Zatlera pēcprezidentūras dzīvokļa piedāvājumi

Šobrīd desmit īpašnieki piedāvājuši AS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) dzīvokļus, kurus varētu piešķirt Valsts prezidentam Valdim Zatleram pēc prezidentūras beigām.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
VNĪ sabiedrisko attiecību speciāliste Daiga Laukšteina sacīja, ka Zatleram tiek meklēts dzīvoklis, kas būtu līdzvērtīgs atjaunotās Latvijas bijušajiem prezidentiem piešķirtajiem dzīvokļiem, proti, apmēram 240 kvadrātmetrus liels dzīvoklis Rīgas vēsturiskajā centrā.

VNĪ aicina pieteikties dzīvokļu īpašniekus, kuri vēlas pārdot reprezentablu dzīvokli un kuru īpašums atbilst iepriekš minētajām prasībām. Ar piedāvājumu jau vērsušies aptuveni desmit dzīvokļu īpašnieki, un visu viņu nekustamais īpašums atrodas Rīgas vēsturiskā centra teritorijā.

Vienlaicīgi arī VNĪ seko līdzi nekustamo īpašumu tirgus tendencēm un analizē pieejamās dzīvojamās platības, kuras atbilst Valsts prezidenta kancelejas noteiktajām pamata prasībām.

Atbilstošo dzīvokļu saraksts izskatīšanai tiks iesniegts Valsts prezidenta kancelejai, lai izvēlētos piemērotāko īpašumu. Saskaņā ar darba plānu tas jāizdara līdz šā gada jūnija otrai pusei.

Šobrīd gan VNĪ neatklāj, kādas izmaksas varētu būt dzīvoklim, ko piešķirs Zatleram pēc prezidentūras beigām, norādot, ka tikai tad, kad būs noskaidroti pieejamie nekustamie īpašumi, tiks apzinātas nepieciešamās izmaksas konkrētajā brīdī.

Likumā "Par Valsts prezidenta darbības nodrošināšanu" noteikta garantija, ka, atstājot prezidenta amatu, persona, kas bijusi ievēlēta par Valsts prezidentu, saņem no valsts lietošanā vienu valsts dzīvokli

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form