'Volvo Truck Latvia' uz laiku atstādinājusi darbiniekus, kuri piedāvājuši apiet tahogrāfu
Foto: Publicitātes foto

"Volvo Truck Latvia" darbinieki, kas LTV1 raidījumā "Aizliegtais paņēmiens" nofilmēti piedāvājam iegādāties sistēmas, kuras ļauj apiet tahogrāfa rādījumus, uz laiku ir atstādināti no savu darba pienākumu pildīšanas, informēja kompānijā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uzņēmumā norādīja, ka "Volvo Truck Latvia" darbinieki, kuru izteikumi raidījuma nofilmētajā materiālā liecina par šo darbinieku darbībām pretēji uzņēmuma politikai, standartiem un ētikas principiem, ir uz laiku atstādināti no savu darba pienākumu pildīšanas. Uzņēmums rūpīgi izmeklēs un izvērtēs lietas apstākļus, lai izslēgtu jebkādu līdzīgu gadījumu atkārtošanos.

"Volvo Truck Latvia" uzņēmuma pārvaldes politika izslēdz jebkādā veidā piedāvāt klientiem pakalpojumus, kas pārkāpj likumus, saistošos noteikumus un labas pārvaldības prakses uzvedības standartus - uzņēmums nepieļauj darbības, kuras var iztulkot pretrunīgi un kuras var kaitēt uzņēmuma reputācijai, kuras neatbilst likumīgai kārtībai, klientu, sabiedrības un valsts interesēm. Šīs prasības attiecas gan uz "Volvo Truck Latvia" darbiniekiem, gan tā sadarbības partneriem, gan uzņēmumu kopumā, uzsver uzņēmumā.

"Ņemot vērā mūsu uzņēmuma vērtības attiecībā uz drošību uz ceļiem un tiem pakārtotos darbības principus un klientu apkalpošanas standartus, mēs esam šokēti par šādu mūsu darbinieku rīcību. Tāpēc nekavējoties sākām rūpīgu šī gadījuma izmeklēšanu, lai novērstu situācijas atkārtošanos nākotnē," skaidro "Volvo Truck Latvia" rīkotājdirektors Āre Knofs.

Tāpat "Volvo Truck Latvia" pateicas LTV par pretimnākšanu un solījumu nodot uzņēmuma rīcībā visu uzfilmēto materiālu, tādējādi palīdzot izmeklēšanas norisei.

Kā ziņots, "Volvo Truck Latvia" pārstāvji piedāvā arī iegādāties sistēmas, kas ļauj apiet tahogrāfa rādījumus, vēsta LTV raidījums "Aizliegtais paņēmiens". Raidījumā atklāts, ka šīs sistēmas ļauj šoferiem apiet laika ierobežojumus, kas palielina risku, ka viņi, vedot kravu, var iemigt un izraisīt avāriju.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, pērn "Volvo Truck Corporation" strādāja ar 17,5 miljonu eiro apgrozījumu un 613 881 eiro peļņu.

Kompānijas īpašnieki ir Zviedrijā reģistrēts uzņēmums "Volvo Truck Corporation".

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

LTV Volvo
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form