VUGD bez atlīdzības Ukrainai nodos ūdenslīdēju aprīkojumu un ugunsdzēsības putu koncentrātu
Foto: DELFI

Ministru kabinets otrdien, 24. maijā, atbalstīja Iekšlietu ministrijas (IeM) iesniegto informatīvo ziņojumu "Par materiāltehnisko līdzekļu un krājumu nodošanu Ukrainas Ārkārtējo situāciju dienestam", kas atļauj Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) nodot bez atlīdzības Ukrainas Ārkārtējo situāciju dienestam materiāltehniskos līdzekļus.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

IeM portālu "Delfi" informēja, ka VUGD atbalsta Ukrainas Ārkārtējo situāciju dienesta personālu, kas ir iesaistīts ugunsgrēku dzēšanā un glābšanas darbu veikšanā ar glābšanas un meklēšanas darbu veikšanai nepieciešamo aprīkojumu un ugunsdzēsības putu koncentrātu, kas nepieciešams ugunsgrēku likvidēšanai naftas pārstrādes uzņēmumos un naftas bāzēs.

VUGD no savas materiāltehniskās bāzes ir radis iespējas nodot bez atlīdzības Ukrainas Ārkārtējo situāciju dienestam 19 ūdenslīdēju aprīkojuma somas, divus siltinātājus, divas ūdenslīdēju jostas, vienu ūdenslīdēju svaru jostu, divas zemūdens siksnas, vienu augstspiediena gaisa balonu ar reduktoru, vienu gaisa balonu, vienu slapjo hidrokostīmu, vienu saspiestā gaisa balonu R, vienu vesti kompensatoru "PARKA", vienu ūdenslīdēja kontroles digitālo aprīkojumu, vienu komplektu ūdenslīdēju ekipējuma un 20 000 litru ugunsdzēsības putu koncentrāta.

Līdz ar iepriekš minēto materiāltehnisko līdzekļu nodošanu Ukrainai Ministru kabinets atbalstīja arī papildus finanšu resursu piešķiršanu VUGD 42 968 eiro apmērā, kuri būs nepieciešami VUGD nodoto materiāltehnisko līdzekļu un krājumu atjaunošanai un tiks segti no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem".

Tags

Krievijas iebrukums Ukrainā Iekšlietu ministrija Ministru kabinets Ukraina VUGD
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form