(dati: CVK)

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Nr

Vārds, Uzvārds(61)

Dzimis

Darba vieta

Amats

Izglītība

1

 Ingmārs Līdaka

1966

 LR Saeima

 deputāts

 augstākā

2

 Iveta Purne

1963

 LR Labklājības ministrija

 ministra ārštata padomniece sociālās politikas jautājumos

 augstākā

3

 Roberts Dilba

1949

 VSIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

4

 Arnis Luhse

1959

 Latvijas Zaļā partija

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

5

 Dace Reinika

1958

 LR Labklājības ministrija

 Administratīvā departamenta direktore

 augstākā

6

 Mārīte Teivāne

1950

 SIA "Ābele"

 direktore

 augstākā

7

 Jānis Grasis

1971

 Banku augstskola

 uzņēmējdarbības un biznesa informātikas katedras docents

 augstākā

8

 Kārlis Krēsliņš

1945

 Nacionālā Aizsardzības akadēmija

 profesors

 augstākā

9

 Anita Biķerniece

1956

 LR Valsts kase, Norēķinu departaments

 kredītu daļas vadītāja

 augstākā

10

 Aivars Visockis

1957

 Sporta klubs "Reaktors"

 vecākais treneris

 vidējā

11

 Mārtiņš Draudiņš

1939

 Latvijas Būvinženieru savienība

 sertificēts neatkarīgais eksperts būvniecībā

 augstākā

12

 Deniss Kalāns

1981

 A/S Parex Banka

 informācijas tehnoloģiju risku vecākais auditors

 augstākā

13

 Lauris Grīns

1984

 AS G4S Latvia - drošības risinājumi

 tirdzniecības dienesta vadītājs

 augstākā

14

 Laura Riekstiņa

1938

 SIA "Saulesdzīve"

 sētniece

 augstākā

15

 Ivars Bārdiņš

1951

 Latvijas autoceļu uzturētājs

 padomes loceklis

 augstākā

16

 Mārtiņš Jirgens

1976

 Zaļo un Zemnieku savienība

 valdes loceklis

 augstākā

17

 Raimonds Krūmiņš

1965

 SIA "GENESIS - INVEST"

 valdes loceklis

 augstākā

18

 Valters Kagainis

1938

 Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "Pavadonis"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

19

 Edgars Tavars

1982

 SIA "CRD Baltic""

 valdes loceklis

 augstākā

20

 Inese Matvejeva

1976

 LR Izglītības un zinātnes ministrija

 ministra biroja vadītāja

 augstākā

21

 Elita Brigmane

1962

 LR Saeima

 deputāta palīgs

 vidējā

22

 Andris Junkurs

1966

 Latvijas Ekotūrisma savienība

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

23

 Silvija Mišurova

1941

 Rīgas domes Komunālais departaments

 galvenā enerģētiķe

 augstākā

24

 Maija Smila

1944

 LR Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības konsultatīvā padome

 locekle

 augstākā

25

 Elita Kalniņa

1964

 Biedrība "Vides aizsardzības klubs"

 kluba viceprezidente

 vidējā

26

 Silva Ozoliņa

1949

 VSIA "Rīgas Pārtikas ražotāju vidusskola"

 direktore

 augstākā

27

 Ilze Gaigala

1961

 Nestrādājoša

  

 augstākā

28

 Evalds Liepiņš

1928

 Pensionārs

  

 augstākā

29

 Tatjana Šķubure

1964

 Rīgas Kurzemes rajona Sociālā dienesta Ģimenes atbalsta centrs

 sociālā darbiniece

 augstākā

30

 Gita Rēvalde

1965

 LR Izglītības un zinātnes ministrija, Augstākās izglītības departaments

 direktore

 augstākā

31

 Uģis Rūķītis

1960

 SIA "SIA 1960"

 valdes loceklis

 vidējā

32

 Iveta Paspārne

1962

 bezdarbniece

  

 augstākā

33

 Aleksandrs Zoltners

1941

 Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija, Zvērinātu advokātu birojs "A.Zoltners un partneri"

 zvērināts advokāts

 augstākā

34

 Lolita Jakovļeva

1989

 Rīgas Tehniskā universitāte

 datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes studente

 vidējā

35

 Nikolajs Vederņikovs

1937

 Latvijas valsts Koksnes ķīmijas institūts, Polisaharīdu laboratorija

 vadītājs

 augstākā

36

 Ilmārs Zaļais

1962

 bezdarbnieks

  

 augstākā

37

 Valdis Kalnozols

1962

 SIA Ranka K

 valdes loceklis

 augstākā

38

 Rolands Broks

1969

 LR Izglītības un zinātnes ministrija

 parlamentārais sekretārs

 augstākā

39

 Ināra Pomere

1962

 LR Labklājības ministrijas

 ministra padomniece

 augstākā

40

 Aivars Zants

1948

 SIA "Rīgas ūdens"

 direktors - investīciju projekta vadītājs

 augstākā

41

 Gunārs Šnepste

1949

 bezdarbnieks

  

 augstākā

42

 Vija Balčune

1952

 SIA "Zvērinātas revidentes Vijas Balčunes birojs"

 valdes locekle

 augstākā

43

 Viesturs Silenieks

1977

 Latvijas Zaļā partija

 līdzpriekšsēdētājs

 augstākā

44

 Jānis Jansons

1949

 Rīgas 3.arodskola

 direktora vietnieks mācību darbā

 augstākā

45

 Māra Pastore

1956

 Pilnsabiedrība "EXTO D"

 klientu menedžeris

 vidējā

46

 Ilze Kjahjare

1975

 SIA "Metrum"

 telpiskās plānošanas un digitālās informācijas apstrādes nozaru vadītāja, valdes locekle

 augstākā

47

 Imants Roga

1947

 Valsts būvinspekcija

 vecākais inspektors

 augstākā

48

 Arnis Petrānis

1954

 SIA "Peruza"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

49

 Šakro Toliašvili

1964

 SIA Bal-Zak

 valdes priekšsēdētāji

 vidējā

50

 Jānis Ziņģītis

1973

 Jāņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskola

 direktors

 augstākā

51

 Normunds Balčuns

1981

 Rīgas ātrās medicīniskās palīdzības stacija

 galvenā ārsta vietnieks

 augstākā

52

 Solvita Rudoviča

1968

 Sociālais aprūpes centrs "Ezerkrasti"

 direktore

 augstākā

53

 Andra Osīte

1973

 Nodarbinātības Valsts aģentūra

 projektu vadītāja

 augstākā

54

 Ivans Vorslovs

1964

 V/A "Lauksaimniecības datu centrs"

 direktors

 augstākā

55

 Arnis Zviedris

1960

 SIA "ALPLUS"

 valdes priekšsēdētājs

 augstākā

56

 Ilmārs Tračums

1970

 Rīgas 1.slimnīca

 ārsts - ķirurgs

 augstākā

57

 Jānis Liepiņš

1948

 Bezdarbnieks

  

 vidējā

58

 Māris Žunda

1984

 Zvērinātu advokātu birojs "Sorainen"

 informāciju tehnoloģiju administrators

 augstākā

59

 Gundaris Langrāts

1952

 V/A Lietišķo sporta veidu centrs "Kleisti"

 direktora vietnieks

 augstākā

60

 Andris Liepiņš

1940

 pensionārs

  

 augstākā

61

 Askolds Kļaviņš

1966

 Rīgas dome Vides departaments

 direktors

 augstākā


Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form