Viņa sacīja, ka tas ir viņas subjektīvais viedoklis kā privātpersonai, nevis KNAB vadītājai, tomēr viņa atzina, ka vēlēšanās balsot par Truksni būtu "diezgan neprātīgi". Jurča norādīja, ka tad, "ja partija vēlētos noturēt savus augstos ētikas standartus, tad tai vajadzētu no šīs personas atteikties".

Saistībā ar Trukšņa un vairāku citu personu darbībām KNAB ierosinājis kriminālprocesu, tomēr iepriekš intervijā "Delfi TV ar Jāni Domburu" ZZS valdes priekšsēdētājs Armands Krauze pauda pārliecību, ka tas nav šķērslis tam, lai ši spolitiķis arī šajās pašvaldību vēlēšanās būtu ZZS Jūrmalas saraksta pirmais numurs.

Savukārt Konkurences padomes vadītāja Skaidrīta Ābrama pauda viedokli, ka, viņasprāt, Latvijā ir ļoti zema politiskā kultūra, ētika un morāle, papildinot, ka politiķiem, par kuriem aizdomas par pārkāpumiem, būtu "jānoiet malā" vismaz līdz brīdim, kad noskaidrots, vai persona ir vainīga vai nē.

Bijušais Valsts kancelejas vadītājs Mārtiņš Krieviņš zināmā mērā piekrita Ābramas teiktajam, paužot, ka Latvijā ir ļoti jauna sabiedrība, kas akceptē un balso par tiem, kuri "regulāri nonāk ziņās un kuriem bijušas pat, iespējams, tiesvedības". Līdz ar šadu rīcību valsts nevis attīstās, bet stagnē, rezumēja Krieviņš.

No 16. maija līdz 30. maijam "Delfi" katru darba dienu piedāvā īpašu pirmsvēlēšanu projektu "Delfi TV ar Jāni Domburu" – Rīgas un citu Latvijas lielāko pilsētu kandidātu sarakstu un populārāko partiju līderu intervijas, kā arī žurnālistu, ekspertu un sabiedrībā pazīstamu personību diskusijas. Savukārt nedēļas nogalēs šajā laikā notiek diskusijas ar ietekmīgiem un sabiedrībā cienītiem cilvēkiem.

Iepriekšējā nedēļas nogalē Jānis Domburs sarunājās ar valsts kontrolieri Elitu Krūmiņu un Eiropas Savienības tiesas tiesnesi Egilu Levitu.

Iepriekš ciklā "Delfi TV ar Jāni Domburu" jau notikušās intervijas un diskusijas par tām iespējams noskatīties šeit.

Interviju un diskusiju ciklu finansē Latvijas Valsts kultūrkapitāla fonds no programmas "Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā".