Vēlēšanu iecirkņi no 29. maija darbojas dežūrrežīmā.

Viens no pirmajiem apmeklētājiem iepazinās ar kandidātu sarakstiem, savukārt kāds cits atnesa iesniegumu, lai viņam pazīstams cilvēks ar pārvietošanās grūtībām vēlēšanu dienā varētu nobalsot savā dzīvesvietā.

Vēl kādam citam vēlētājam iecirkņa darbiniece palīdzējusi noskaidrot savu vēlēšanu iecirkni.

Taujāta par lietām, kas jāatceras vēlētājam, Mazmača norādīja, ka balsotājiem ir jāņem vērā, ka pašvaldību vēlēšanās viņiem ir iespēja nobalsot tikai konkrētā iecirknī. Tāpat balsotājiem, kuriem tas nepieciešams, jāatceras paņemt līdzi brilles.

Arī 30. maijā no plkst. 9.00 līdz 13.00 vēlēšanu iecirkņos varēs pieteikt balsošanu dzīvesvietā vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs nobalsot vēlēšanu iecirknī. Tāpat vēlēšanu nedēļā iecirkņos varēs iepazīties ar vēlēšanām pieteiktajiem deputātu kandidātu sarakstiem, ziņām par kandidātiem, priekšvēlēšanu programmām un balsošanas kārtību.

Iepriekšējā balsošana pašvaldību vēlēšanās sāksies trešdien, 31. maijā, kad vēlēšanu iecirkņi balsotājiem būs atvērti no plkst. 17.00 līdz 20.00 Ceturtdien, 1. jūnijā, nobalsot varēs no plkst. 9.00 līdz 12.00, bet piektdien, 2. jūnijā, no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Vēlēšanu dienā, 3. jūnijā, iecirkņi būs atvērti no plkst. 7.00 līdz 22.00. Pašvaldību vēlēšanās jābalso vēlēšanu iecirknī, kura sarakstā vēlētājs iekļauts.

Balsošanas dokuments ir pilsoņa pase vai personas apliecība. Noskaidrot savu vēlēšanu iecirkni, ja tas nav zināms, var internetā, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes iecirkņa noskaidrošanas e-pakalpojumā vai pa tālruni 67049999 darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00.