Rīgā nobalsojuši 251 589 iedzīvotāji, kas ir 58,99% no visiem balsstiesīgajiem. Tādējādi aktivitāte arī galvaspilsētā bijusi augstāka nekā pirms četriem gadiem, kad tā sasniedza 55,55%.

Vidzemē vēlēšanās savu balsi atdevuši 49,71%, Latgalē - 45,47%, Kurzemē - 47,43%, bet Zemgalē - 43,31% balsstiesīgo.

Visaugstākā aktivitāte bijusi Saulkrastu novadā ar 64,49% balsu, Mērsraga novadā, kur pie urnām devās 60,54% balsstiesīgo, Rucavas novadā - 61,04%.

Vēlētāju aktivitātes dati nepārtraukti tiek aktualizēti, atsevišķos gadījumos - skaitļi kļūst mazāki. Piemēram, Ķekavas novadā viens iecirknis, noslēdzoties balsošanai, sistēmā ievadīja nevis pēdējās stundās nobalsojušo skaitu, kā tas bija jādara, bet kopējo rezultātu. Tādējādi pēc šīs kļūdas labošanas, par vairākiem procentpunktiem samazinājās arī iepriekš izziņotā vēlētāju aktivitāte šajā novadā. Līdzīgas kļūmes iepriekš pieļautas arī citās pašvaldībās, portālu "Delfi" informēja CVK pārstāve Kristīne Bērziņa.

Desmit novados vēlētāju aktivitāte bijusi mazāka par 40% – Tukuma, Jaunpils, Dobeles, Jelgavas, Rundāles, Gulbenes, Rēzeknes, Krāslavas un Daugavpils novadā.