'No sirds Latvijai' vēlētāji nav skopojušies ar plusiem Sudrabai
Foto: LETA

Bijušās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas dibinātās partijas "No sirds Latvijai" vēlētāji nav skopojušies ar plusu likšanu Sudrabai, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas līdz šim apkopotie dati.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rīgas vēlēšanu apgabalā kandidējusī Sudraba saņēmusi 11 866 plusus, liecina dati par 205 no 259 iecirkņiem. Līdz šim apkopotie dati rāda, ka Rīgas vēlēšanu apgabalā par partiju "No sirds Latvijai" balsoja 16 841 vēlētājs. No tiem 11 866 vēlētāji ievilkuši plusu Sudrabai, bet 259 viņu svītrojuši.

Vidzemes vēlēšanu apgabalā partijas "No sirds Latvijai" vēlētāji visvairāk plusu - 6740 - ievilkuši bijušajam Satversmes tiesas priekšsēdētājam Gunāram Kūtrim. Diriģents Arvīds Platpers saņēmis 2185 plusus.

Latgales vēlēšanu apgabalā visvairāk plusu partijas "No sirds Latvijai" sarakstā saņēmusi Latvijas Pašvaldību savienības padomniece Silvija Šimfa, viņai ievilkti 1483 plusi. Kurzemes vēlēšanu apgabalā visvairāk plusu - 1509 - ir bijušajam Uzņēmuma reģistra galvenajam notāram, pašlaik Latvijas Universitātes katedras vadītājam Ringoldam Balodim. Zemgales apgabalā visvairāk plusu - 1092 - ievilkts uzņēmējam Aivaram Meijam.

Saskaņā ar līdz šim apkopotajiem datiem partijas "No sirds Latvijai" sarakstā visvairāk svītrota ir Liene Cipule, kura augustā paziņoja par izstāšanos no partijas "No sirds Latvijai" un bija gatava atsaukt savu kandidatūru 12.Saeimas vēlēšanās. Saeimas vēlēšanu likums gan neparedz iespēju kādam no vēlēšanās pieteiktajiem kandidātiem atsaukt savu kandidatūru.

Cipule svītrota 1198 reizes, tādējādi viņa Vidzemes vēlēšanu apgabalā partijas "No sirds Latvijai" sarakstā noslīdējusi no 3.uz 12.vietu.
Saskaņā ar provizoriskajiem vēlēšanu rezultātiem par partiju "No sirds Latvijai" balsojuši 6,9% vēlētāju. Tādējādi 12.Saeimā partiju varētu pārstāvēt septiņi deputāti.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Centrālā vēlēšanu komisija Inguna Sudraba Saeimas vēlēšanas 2014
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form