Projektu atbalsta Singapūras Satīns

Satīna slazdu horoskopi

Sen zināms, ka cilvēka īpašības un talanti ir rakstīti zvaigznēs un tiek ielikti jau šūpulī, tāpēc ’Satīna’ astrologu komanda ir sastādījusi svaigākos slazdu horoskopus, kuros sniedz ieskatu katras horoskopa zīmes labākajās pritonspējās un slazdotprasmē. 

Auns

Čista auns. Neatteiksies no slazda pat pirms eksāmena vai radu dzimšanas dienas. Baigi nešķiro, ko dzert un cik daudz, galvenais, ka balle griežas. Mīl iet rotaļā “kas slazdā?” un atrast 'Bacardi' tur, kur tas nemaz nav pirms tam bijis. Viņš arī nekautrējas pierādīt, ka vārds AUNS ir saīsinājums no “Atkal Uzdzer No Saujas”.

Vērsis

Ķipa kluss, mierīgs, pieklājīgs, inteliģents, bet pāris kokčiki un tieši vērsis mauros kā pāķis. Bieži vien tieši viņam palūdz doties mājās, taču tas vērsi neaptur. Vienmēr uzskata, ka jāiet budēļos pie kaimiņiem un jāprasa dzeramais. Patīk arī eksperimentēt un sajaukt vienā glāzē visu, kas redzams uz un zem galda. Tādā ziņā baigi radošie cilvēki.

Dvīņi

Tas vienkārši nav izskaidrojams, kur tādi slazdotāji rodas. Dvīņi vienmēr pamanās ierasties skaidrā un attapties mājās (ne vienmēr savās) normālā hlamā un kaut kā pamanās neiztērēt pilnīgi neko. Vienmēr gatavi kārtīgam ‘Nokio drift’ gan Vecrīgas ielās, gan jebkur, kur aizvedīs vakars un taksis. Labā ziņa, ka dvīņi nekad nebuhā vieni, jo tad nav, kas uzsauc.

Vēzis

Ļoti rūpīgi izvēlas, ar ko slazdot, ar ko nē. Atveras tikai ar savējiem, bet tad pēc tam vispār nejēdz aizvērties. Kad citiem dalīja kaunu, vēzis to tālredzīgi iemainīja pret šmigu un stiprām aknām. Prot ar vienu roku kurīt un dzert, ar otru tikmēr filmēt, diriģēt pritona kori, slaucīt galdu un saliet dzērienus. Reiz izgudroja prikolu ‘paturi manu aliņu, kamēr es izdzeru visus pārējos’.

Lauva

Tiešām drosmīgs cilvēks, jo regulāri ļauj slazdot pie sevis un nedzen nevienu prom. Zina arī visas labākās slazdu himnas un visu ‘Satīna’ repertuāru prot noskaitīt jebkurā brīdī. Uzskata paģiras par nirvānas cienīgu stāvokli un profesionāli prot to sasniegt. Zina tik daudz dzeršanas spēles, ka varētu rīkot olimpiādi. Naudu gan vispār nejēdz taupīt un bieži vien notriec pat brokastu roltoniem atlikto piķi.

Jaunava

Da labi, kāda vēl jaunava. Īsta slazdu karaliene, kas ņem visu, ko var sevī dabūt iekšā. Pritonā jūtas kā pilī un viņas tronis ir virtuves galds. Ir pieradinājusi pašu nelabo, jo zaļais pūķis viņas rokās murrā kā kaķēns un arī citi galma slazdotāji mēdz viņai ziedot savu šmigu. Īpašās spējas - vemjot pati sev prot turēt matus.

Svari

Baigi jocīgi cilvēki. No rīta saka, ka mācīsies un strādās, bet vakarā māca citiem, kā sastrādāt hu*ņu. Dažreiz uzlabo atmosfēru pasakot: “Davai, šodien pa mierīgo”, un pēc tam rēcot nelabā balsī. Vienmēr slazdā sameklēs kādu vecu ģitāru un mēģinās uz tās spēlēt ‘Book of Ra’. Īpašā spēja - ar tukšajām pudelēm uzsist bītu, kamēr pārējie skaita savas pālī sacerētās rindas.

Skorpions

Vienā vārdā pirāts. Vienmēr rūpējas, lai citiem glāzē netrūktu “Bacardi” un ruma ietekmē mēdz skatīties caur vienu aci. Promiļu pavēlnieks, bet ar neizskaidrojamu vēlmi vienmēr visu sakārtot un satīrīt - pārsvarā tāpēc, lai pielīstu slazda saimniekiem un biežāk tiktu dzert. Īpašās spējas - stāstīt vecus prikolus, kas tikai pašam liekas rēcīgi un regulāri kaut kur pazaudēt maku un telefonu.

Strēlnieks

Nevis strēlnieki, bet “peregara gladiatori”. Vienmēr gatavi trāpīt mērķī un, ja situācija to pieprasa, spēj cīnīties vairākas dienas pēc kārtas. Paniski baidās no tukšas glāzes, tāpēc bieži sāk kliegt to ieraugot. Īsts pasaules apceļotājs, jo prot vienā vakarā doties kruīzā pa trijiem slazdiem, katrā no tiem stāstot citos slazdos piedzīvotās mistērijas. Mīļākais teiciens - “vēl vienu vajag”.

Mežāzis

Prot radīt sajūtu, ka nedzer kā lops un bauda katru lāsīti, bet klusiņām iztriec pusi “Bacardi” viens pats. Pēc tam nekautrējas pierādīt savas spējas uztaisīt ‘zapivonu’ no da jebkā un kļūt par slazda maestro. Mīļākā galda spēle - ‘mežāzim bij septiņas rumkolas’. Neizskaidrojama vēlme iet kaut kur vazāties un meklēt piedzīvojumus nakts vidū.

Ūdensvīrs

Kamēr citi pārvērš ūdeni vīnā, viņš pārvērš slazdu par Holivudu. Regulāri kļūst par slazda MVP, kurš pārējo komandu ved pretī uzvarai un īstajā brīdī saslēdz visus ‘deģeneratorus’ uz pilnu jaudu. Tik šarmanti prot “sēdēt uz ausīm”, ka prieks un tieši tādēļ tieši ūdensvīru parasti sūta runāt ar nočņika pārdevēju. Unikālā spēja - nakts vidū ignorēt bijušo zvanus.

Zivis

Vislabāk peld piecu līdz 40 grādu šķidrumos, prot ienirt slazdā līdz pašam dziļumam un neļaut citiem peldēt uz krastu. Nejēdz atšķirt tualetes podu no izlietnes un veļasmašīnu no ledusskapja. Bieži vien, kā jau zivij pienākas, nespēj atcerēties to, kas noticis pirms minūtes, jo viņai āķis ir ieķēries ne tikai lūpā, bet vēl vismaz trijās vietās.