Projektu atbalsta Singapūras Satīns

Pūpols

Apreibinošs, labsajūtu radošs augs, kas populārs jauniešu vidū un regulāri tiek lietots saviesīgos pasākumos un ballītēs. Dēvēts arī par ‘Mēriju’, ‘zālīti’ u.c Pagaidām vēl šī auga lietošana Latvijā likumīgi nav pieļaujama, bet dzīve arī nav nekāds rožu dārzs.

Vienu pūpolu uztīt moš?Barona Centrs dziesmā "Pūpolsvētdiena"

Pilns ar pūpolu - tā kā marts!Salvadors daLean dziesmā "Pūpolsvētdiena"

Slazdošana

Process, kas sevī ietver alkohola un/vai citu apreibinošu vielu lietošanu un laika pavadīšanu draugu vai paziņu lokā. Slazdošana mēdz ieilgt 24 līdz 72 stundu garumā.


Pārmērīga slazdošana var kaitēt jūsu veselībai.

Man sākumā jāpadara savas lietas, pēc tam varam maukt slazdot. Sazvanāmies! 

Fleksēt

Dižoties, zīmēties, izrādīties. Visbiežāk ‘fleksēšana’ notiek sociālajos tīklos, kur jaunieši mēdz izrādīties citiem, lai palielinātu savu vērtību citu acīs un iemantotu labāku slavu ļaužu valodās.

Andža atkal nofleksēja instagramā ar senča bumeru. 

Fleksēju uz repa čaļiem, it kā mans vārds Guntars Račs.Lielais Launags dziesmā "Fleksē"

Nočņiks

Tirdzniecības iestāde, kas nepakļaujas valsts noteiktajiem likumiem un nodarbojas ar alkohola tirdzniecību pēc likumā noteiktajām stundām. Visbiežāk ‘nočņiki’ tiek apmeklēti naktīs.

Pa ceļam nočņiks, tur ieķers vīnu.Jumbo XXL dziesmā "Paliec pie manis"

Nočņika Pitbulls. Misters 3-0-5.Nokio Katana dziesmā "Vēl1vaig"

Motreps

Motivējoša rakstura repa veids, kas sevī ietver pārlieku izteiksmīgas un emocionālas balss intonācijas, kā arī konstantus mudinājumus ‘iet uz priekšu’, ‘neapstāties’, ‘cīnīties tālāk’, ‘ticēt sapņiem’, ‘nekad nepadoties’ utt. Motrepa viedoklipi ir būvēti teju pēc viena šablona, kurā reperis tiek filmēts pie Gaujas senlejas vai citas upes, skatu torņa, pamestas mājas jumta, mežā, pie jūras un citās emocionāli spēcīgās vietās. Šāds reps ir īpaši populārs Latvijā.

Dziesmās nesam ziņu tiešu. Neapstājies, ej tik uz priekšu.Jumbo XXL dziesmā "Nepateiktie vārdi pt.3"

Nekad nepadodies, vienmēr cīnies līdz galam. Acīs uguņi spīd par spīti vējam un salam.Tambura Pesto dziesmā "Ej vēl tālāk"

Athodi

Pēc-slazda periods, kas sevī ietver paģiras, organisma novājināšanos, nespēku, emocionālu nestabilitiāti, nevēlēšanos izkāpt no gultas, lēnu reģenerāciju un laimes hormonu trūkumu. Athodi visbiežāk raksturīgi sestdienu un svētdienu rītiem, pēc dažādu substanču lietošanas.

Man šodien drausmīgākie athodi pēc vakardienas slazda.Visi

Plaukstas lieluma athods Nokio Katana dziesmā "Athodu tutorial"