Saturs turpināsies pēc reklāmas

19. decembrī 'Ziedot.lv' ikvienu aicina uz labestības svētkiem

19. decembrī 'Ziedot.lv' ikvienu aicina uz labestības svētkiem
Foto: damazynmt / cc

"Ziedot.lv" ikvienu aicina uz labestības svētkiem, lai kopā ar sabiedrības atbalstu palīdzētu smagi slimiem bērniem. Sestdien, 19. decembrī no pulksten 12 līdz 16 Indrānu ielā 13, Rīgā, svētku gaisotnē darbosies labdarības tirdziņš, viesus priecēs Latvijas labestīgākie mūziķi, darbosies radošās darbnīcas, mantu ziedošanas punkts un varēs iepazīties ar jauno rehabilitācijas centru "Poga".

Turpinot pirms astoņiem gadiem iesākto tradīciju, ar sabiedrības atbalstu palīdzēt smagi slimiem bērniņiem, sagādājot tiem īstu Ziemassvētku brīnumu, arī šogad tiksimies brīnišķīgās visas dienas aktivitātēs. Sestdien lielus un mazus priecēs Latvijas labestīgākie mūziķi, komponista Valta Pūces vadībā uzstāsies 6. vidusskolas orķestra ansamblis, dziedātājs Ēriks Loks, bērnu popgrupa "Karameles", vijolniece Stella Zaķe, koris "Cantamus" un daudzi citi, portālu Cālis.lv informēja "Ziedot.lv" komunikāciju vadītāja Ilze Ošāne.

Turpinās arī tradīcija, kad ģimenes bērniem visu gadu savās krājkasītēs krājuši naudiņu, lai Ziemassvētkos nodotu "Ziedot.lv" palīdzībai bērniem.

Dienas gaitā darbosies piparkūku apgleznošanas darbnīca un labdarības tirdziņš smagi slimu bērnu rehabilitācijas atbalstam. Ikviens, kurš ziedos līdzekļus, kā pateicību saņems īpašu pogu svētku egles rotāšanai, ikvienam būs iespēja ziedot mantas, cienāties ar īpaši šim pasākumam cepto lielāko un labestīgāko kūku, ko gatavo "Latvijas gardāko kūku" finālistes, bet sasildīties pasākuma apmeklētājiem palīdzēs restorāna "K.I.D." pagatavotā siltā zupa un tēja.

"Ziedot.lv" ciemiņus iepazīstinās ar jauno rehabilitācijas centru "Poga" un tā piedāvātajiem pakalpojumiem, tostarp pirmo medicīnisko gaitas robotu "G-EI System". Pulksten 13 centru pagodinās Ministru prezidente Laimdota Straujuma, lai izteiktu atbalstu rehabilitācijas centra "Poga" darbībai.

"Svētku gaidīšanas laikā vēlamies būt kopā ar labas gribas cilvēkiem, lai kopā veidotu dāvanu Latvijas bērniem Latvijas simtgadē", uz pasākumu aicina fonda "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

Jaunizveidotais centrs pirmos mazos pacientus uzņems 2016. gadā un beidzot Latvijā tiks nodrošināti unikāli rehabilitācijas pakalpojumi, kurus līdz šim mūsu bērni saņēma ārvalstīs. Tādējādi gan ģimeņu, gan ziedotāju līdzekļi turpmāk paliks Latvijā. Līdz ar centra darbības sākšanu rehabilitācija kļūs lētāka, ērtāka un pieejamāka lielai daļai bērnu ar kustību un neiroloģiskām saslimšanām, uzsver Dimanta.

Lai pirmajiem 60 bērniem nodrošinātu pilnu rehabilitācijas kursu, nepieciešami 144 000 eiro. Palīdzēt iespējams, ziedojot portālā "Ziedot.lv", "Swedbank" internetbankā un zvanot uz ziedojumu tālruni 9006 7007 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Source info

Cālis.lv


Lasi vēl