Saturs turpināsies pēc reklāmas

Aicina lustīgi sagaidīt Jauno gadu 11. novembra krastmalā

Aicina lustīgi sagaidīt Jauno gadu 11. novembra krastmalā
Foto: F64

Rīdzinieki un pilsētas viesi laipni gaidīti Jaunā gada sagaidīšanas pasākumā 11. novembra krastmalā, kas risināsies no 31. decembra pulksten 21 līdz 1. janvāra pulksten 3, portālu "Delfi" informēja Rīgas domes (RD) pārstāve Sarmīte Baltmane.

Sagaidot Latvijas valsts jubilejas gadu, pasākuma apmeklētāji varēs baudīt koncertprogrammu "100 dziesmas līdz simtgadei", vērot īpašu svētku muzikālu uguņošanas uzvedumu, apmeklēt krastmalā izvietotās tirdzniecības vietas un kopā ar saviem draugiem un ģimeni svinēt svētkus.

Jau no pulksten 21 krastmalā darbosies tirdzniecības vietas un par muzikālu noskaņu gādās dīdžejs Roberts Lejasmeijers, bet no pulksten 22 pasākuma apmeklētāji varēs klausīties koncertprogrammu "100 dziesmas līdz simtgadei", kas īpaši veidota, sagaidot Latvijas valsts jubilejas gadu.

Pasākuma programma:

Omulīgākai svētku gaisotnei pasākuma apmeklētājiem būs iespēja sasildīties pie dzīvās uguns objektiem un iegādāties tirgotāju piedāvātos gadu mijas tradīcijām raksturīgus ēdienus un dzērienus.

Lai nodrošinātu jauku gaisotni svētku norises vietā, ikviens aicināts ievērot sabiedrisko kārtību un drošību. Pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Tāpat apmeklētāji ir atbildīgi par savām personīgajām mantām. Bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja pasākumā tikai kopā ar vecākiem. Vienlaikus vecāki aicināti pieskatīt savus nepilngadīgos bērnus. Pasākuma teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Rīgas Pašvaldības policija. "Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ļaut drošības dienestiem veikt savus pienākumus, tajā skaitā pārbaudes, lai svētki būtu izdevušies un tikai patīkamiem pārsteigumiem piepildīti", informē pasākuma organizatori.

Sportisku aktivitāšu cienītāji gaidīti Rīgas publiskajā slidotavā, kas gadu mijā darbosies no 31. janvāra pulksten 9 līdz 1. janvāra pulksten 2.

Gan pirms gadu mijas, gan Jaunajā gadā rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apskatīt arī festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" 41 vides objektu – netradicionāli un visdažādākajā tehnikā veidotus mākslas darbus – "Ziemassvētku egles".

Jau ziņots, ka 31. decembrī un 1. janvārī Rīgas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

Source info

Delfi Svētku laiks