Foto: Centra sporta kvartālā iemirdzas Ziemassvētku eglīte

Foto: Centra sporta kvartālā iemirdzas Ziemassvētku eglīte
Foto: Publicitātes foto

Piektdien, 15. decembrī, Centra sporta kvartālā Rīgā pirmo reizi iemirdzējusies Ziemassvētku eglīte, portālu "Delfi" informēja Rīgas domes (RD) pārstāvji.

Svētku egles iedegšanā piedalījās RDPilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs kopā ar Rīgas Centra humanitārās vidusskolas direktori Inetu Rudzīti, kā arī būvniecības uzņēmuma AS "LNK Industries" valdes loceklis Davids Lipkins, skolas audzēkņi un "Pasaku nama" rūķi.

Ziemassvētku egles augstums ir aptuveni 11 metri. Egles svētku rota - lampiņu virtenes ir AS "LNK Industries", kas veica stadiona izbūves un teritorijas labiekārtošanas darbus, dāvana gan mazajiem, gan lielajiem kvartāla apmeklētājiem svētkos, atzīmē RD pārstāvji.

Jau ziņots, ka šī gada 16. septembrī atklāja četrus hektāru plašo Centra sporta kvartālu, kurā ir izveidots viens no lielākajiem rotaļu laukumiem bērniem. Tajā ir uzstādītas dažāda veida rotaļu iekārtas un elementi, kas paredzētas dažādu vecuma bērniem. Rotaļu laukuma vizuālajā noformējumā par pamatu ir izmantoti Rīgas pilsētas simboli un vēsture.

Pārējā Centra sporta kvartāla teritorijā ir izveidots futbola laukums ar 280 metru skrejceļu ap to, basketbola laukums, divi multifunkcionālie laukumi, laukumi pludmales volejbolam, tāllēkšanas sektors, skeitparks, veloparks, laukums ielu vingrošanai, tribīnes, inventāra nomas punkti, tualetes, ģērbtuves. Visā teritorijā ir ierīkota video novērošanas un apgaismošanas sistēma.

Pēc RD Īpašuma departamenta pasūtījuma rotaļu laukuma ierīkošanas darbus veica SIA "Jūrmalas mežaparki", bet stadiona izbūves un teritorijas labiekārtošanas darbus pilnsabiedrība "LNK Industries Partnership".

Source info

Delfi Svētku laiks


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl