Saturs turpināsies pēc reklāmas

Foto: Ziemassvētku dāvanas skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū

Foto: Ziemassvētku dāvanas skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū
Foto: LETA

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) un biznesa izglītības biedrība "Junior Achievement – Young Enterprise Latvija" (JA-YE Latvija) sestdien rīkoja ikgadējo Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Ziemassvētku gadatirgu, ar šo unikālo pasākumu atklājot Ziemassvētku dāvanu sezonu.

Vislatvijas SMU Ziemassvētku gadatirgū šogad piedalījās rekordliels uzņēmumu skaits - 125 jauniešu veidoti uzņēmumi (81 vidusskolas un 44 pamatskolas) SMU no Latvijas skolām, kuri dienas garumā piedāvāja savus oriģinālos izstrādājumus, Ziemassvētku dāvanas. Gadatirgū piedalījās arī 10 studentu mācību uzņēmumi, kas izveidoti šogad ieviestās "JA-YE Latvija" "Start-Up" programmas ietvaros.

Jaunie SMU pārstāvēs modes, dizaina, kosmētikas, kokapstrādes, rotaslietu, suvenīru un Ziemassvētku rotājumu ražošanas nozares un pakalpojumus - pasākumu organizēšanu, fotografēšanu un pat tādu eksotisku izklaidi kā smilšu kino. Savukārt studentu "Start-Up" programmas uzņēmumi izstrādājuši dažādus sociālā biznesa, kā arī pārtikas ražošanas, IT, dāvanu un tūrisma pakalpojumu piedāvājumus.

Source info

Delfi Svētku laiks