Saturs turpināsies pēc reklāmas

Jaungada uguņošana Rīgā šogad izmaksās 25 187 eiro

Jaungada uguņošana Rīgā šogad izmaksās 25 187 eiro
Foto: LETA

Jaungada svētku uguņošanai Rīgā, 11.novembra krastmalā šogad tiks tērēt 25 187 eiro, bez pievienotā vērtības nodokļa, pastāstīja koncertorganizācijas "Ave Sol" vadītāja Zanda Ķergalve.

"Ave Sol" šogad, sadarbībā ar Rīgas domi, ir atbildīga par Jaunā gada svētku pasākuma organizāciju, kura norise plānota no 31. decembra pulksten 21 līdz 1. janvāra pulksten 3.

"Ave Sol" Jaungada pasākumus 11. novembra krastmalā organizējuši arī 2012. gada, 2013. gada, 2014. gada un 2015. gada 31. decembrī.

Par svētku salūta realizāciju šogad atbildīgs būs uzņēmums SIA "International Fireworks Design".

Kā ziņots, 31. decembrī no pulksten 21 krastmalā darbosies tirdzniecības vietas un par muzikālu noskaņu gādās dīdžejs Roberts Lejasmeijers. Savukārt no plkst.22 pasākuma apmeklētāji varēs klausīties koncertprogrammu ''100 dziesmas līdz simtgadei", kas veidota īpaši sagaidot Latvijas valsts jubilejas gadu. Programmā uzstāsies mūziķi Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva, Normunds Rutulis, Daumants Kalniņš, Ivo Grīsniņš-Grīslis un muzicēs grupa "MC orķestris".

Ap pusnakti sāksies muzikāls uguņošanas priekšnesums, kuru pavadīs operdziedātājas Sonoras Vaices, vijolnieka Raimonda Ozola, grupas "Latvian Voices", dūdu un bungu grupas "Auļi", dīdžeja Monstas, hiphopa mākslinieka Reika un Kristapa Krievkalna muzikāli mākslinieciskais sniegums.

Pēc svētku uguņošanas svinības turpināsies kopā ar grupu "Buks" un dīdžeju Robertu Lejasmeijeru.

Source info

LETA