Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas ir salaveča fizika un kā uzburt ziemas dārzu? Zinātnisks pasākums bērniem

Kas ir salaveča fizika un kā uzburt ziemas dārzu? Zinātnisks pasākums bērniem
Foto: Shutterstock

Nereti noslēpums, kā notiek visi pasakainie Ziemassvētku brīnumi, paliek neatklāts, tāpēc šajā nedēļas nogalē, 19. un 20. decembrī, tirdzniecības centrs "Domina Shopping" aicina bērnus vecumā no sešiem līdz 12 gadiem kopā ar vecākiem uz šī gada noslēdzošo "Kidding Zinātkāres kluba" pasākumu sēriju.

Šoreiz uzmanības centrā būs "jaungada zinātne", kur zinātkārie bērni varēs iepazīsies ar salaveča fiziku, uzburt savu ziemas dārzu un izmēģināt spēkus jaungada ķīmijas darbnīcās, eksperimentos un izglītojoši izklaidējošās spēlēs. Pasākums notiks sestdien un svētdien no pulksten 12 līdz 17 tirdzniecības centra lielajā laukumā, portālu Cālis.lv informēja pasākuma organizatori.

Šīs nedēļas programmā "Kidding Zinātkāres klubs" skaidros salaveča fiziku, kur bērni tiks iepazīstināti ar dažādiem efektiem un hipotēzēm, kā salaveča brīnumainas ceļojums ir iespējams un izkliedēs bērnu bažas par to, vai vecītis paspēs viņus šogad apciemot. Bet laboratorijā "Ziemas dārzs" bērniem būs iespēja uzburt ziemas noskaņu, izveidojot pašiem savu kristāla ziemas dārzu. Tāpat arī "Ziemeļpola laboratorijā" visi kopīgi veiks eksperimentus, iegūstot zemas temperatūras, lai sasaldētu ūdeni.

Lai padarītu gaidāmos svētkus interesantākus un košākus, bērniem būs iespēja iemācīties dažādus trikus jaungada zinātnes stendā, kur tiks izmēģināti dažādi skaisti, ar svētkiem saistīti, eksperimenti, ko bērni pēc tam varēs atkārtot mājās. Līdz ar zinātniskajiem eksperimentiem un izglītojošajām spēlēm, "Kidding Zinātkāres kluba" brīnumpilno jaungada ķīmijas programmu noslēgs salaveča salūta šovprogramma un jaungada ķīmijas priekšnesums, kuru varēs izbaudīs gan mazie, gan lielie.

Source info

Cālis.lv


Lasi vēl