Svētku laikā atgriezies tradicionālais invalīdu un senioru darinājumu tirdziņš

Svētku laikā atgriezies tradicionālais invalīdu un senioru darinājumu tirdziņš
Foto: Publicitātes attēli

Jau tradicionāli svētku laikā tirdzniecības centrā "Domina Shopping" norisināsies invalīdu amatnieku, senioru, rokdarbnieku un mājražotāju izstrādājumu Ziemassvētku tirdziņš, kurā varēs sarūpēt skaistas un ar mīlestību darinātas lietas sev un saviem mīļajiem. Šogad tirdziņš solās būt vērienīgs, jo 50 tirgotājiem – cilvēkiem ar invaliditāti un senioriem, piepulcēsies vēl aptuveni 150 citi tirgotāji, kuri arī piedāvās svētku dāvanas un nieciņus.

Kā "Svētku laiks" informēja pasākuma pārstāve Ērika Kirsone-Kriviņa, tirdziņš darbosies no 11. decembra līdz 31. decembrim. Tajā varēs iegādāties darinājumus, ko gatavojuši dalībnieki no visiem Latvijas novadiem. Tajā būs ne tikai dāvanas kāram zobam, piemēram, dažādi saldumi, bet arī trauki, interjera priekšmeti, kā arī dāvanas ķermeņa labsajūtai.

Jau ceturto gadu pēc kārtas tirdziņā piedalīsies arī Invalīdu un mazturīgo senioru atbalsta fonds (IMSA Fonds) ar savu Labdarības tirdziņu. Savu iespēju robežās cilvēki ar invaliditāti un seniori ir sarūpējuši dažādas lietas, kuras var kalpot kā skaistas dāvanas svētkos. Piemēram, tajā varēs iegādāties dažādu materiālu rotas, sapņu ķērājus, piparkūkas, rotaļlietas mazajiem, siltas zeķes, cimdus un daudz ko citu. IMSA Fonda priekšsēdētāja Aina Giptere norāda, ka labdarības tirdziņa dalībnieku darinātās dāvanas iepriecinās kā lielos, tā arī mazos tirdziņa apmeklētājus.

"Iegādājoties kādu no pašdarinātajām dāvanām, mēs ne vien finansiāli atbalstām cilvēkus arī īpašajām vajadzībām, bet arī uzmundrinām turpināt iesākto," piebilst Giptere. "Šogad mums pievienojas arī jauns dalībnieks, biedrība "Gaismas stars", kas sniedz atbalstu personām ar garīgās veselības traucējumiem. Aicinu nepaiet garām pašu invalīdu radītai labdarības kastītei – visi tajā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti cilvēkiem ar īpašām vajadzībām kāda kultūras pasākuma apmeklēšanai."

Tirdziņa darba laiks katru dienu ir no pulksten 10 līdz pulksten 21. Savukārt svētku dienās, proti, 24. decembrī – tirdziņš darbosies no pulksten 10 līdz pulksten 20, 25. decembrī – no pulksten 12 līdz 20, savukārt 31. decembrī tirdziņš būs atvērts no pulksten 10 līdz pulksten 20.

Source info

Delfi Svētku laiks


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl