Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vecgada vakarā Liepājā norisināsies karnevāla labdarības skrējiens

Vecgada vakarā Liepājā norisināsies karnevāla labdarības skrējiens
Foto: F64

Liepājā 31. decembrī norisināsies Vecgada karnevāla skrējiens. Labdarības skrējienā ar karnevāla tematiku aicināts piedalīties ikviens, kurš jūt vēlmi gada pēdējā dienā aktīvi pavadīt laiku un ar pozitīvām emocijām sagaidīt 2016. gadu, informēja Liepājas Sporta pārvaldes projektu vadītājs Mārtiņš Jansons.

Starts skrējienam paredzēts 31. decembrī plkst. 11 pie bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā.

Vecgada karnevāla skrējiena dalībniekiem vēlams tērpties pasākuma tematikai atbilstošā maskā vai izmantot citu karnevāla atribūtiku. Krāšņāko tērpu autori dažādās nominācijās tiks pie veicināšanas balvām.

Vecgada karnevāla skrējiens ir labdarības pasākums, tāpēc ikviens varēs doties distancē bez iepriekšējas reģistrācijas un noteiktas dalības maksas, bet pirms starta dalībniekiem būs iespēja papildināt ziedojumu dāvanu maisu, kurā tiks vākti līdzekļi Liepājas Neredzīgo biedrības rehabilitācijas centram "Dvēseles veldzes dārzs".

Katrs labdarības skrējiena dalībnieks pasākuma laikā varēs izvēlēties sev atbilstošu ātrumu, veicamo apļu skaitu un distances garumu. Viena apļa garums būs 2,5 kilometri. Skrējiena maršruts sāksies no bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā, vedot pa veloceliņiem cauri Jūrmalas parkam un turpinoties gar Gulbju dīķi atpakaļ uz starta vietu.

Tā kā skrējiena mērķis ir labdarība, nevis sacensības uz ātrumu, piedalīties aicināti arī bērni, māmiņas ar ratiņiem, cilvēki ar mājdzīvniekiem un ikviens, kurš vēlas finišā iesoļot arī mierīgā pastaigas solī.

Organizatori aicina dalībniekus plānot skrējienu tā, lai atgrieztos starta zonā uz noslēguma ceremoniju plkst. 12.15, kad tiks apbalvoti labākie karnevāla tērpu īpašnieki. Balvas tiks pasniegtas nominācijās "Rūķīgākais skrējējs", "Latviskākais skrējējs", "Garā bārda", "Mr.Zvaniņš" un "Sniegbaltīte".

Vecgada karnevāla skrējienu organizē Liepājas aktīvā dzīvesveida entuziasti sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi un Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļu.

Source info

LETA


Lasi vēl