Saturs turpināsies pēc reklāmas

Video: Rugājos svētku laikā māja mirgo mūzikas ritmos

Svētku laikā pārsteigumu vietējiem iedzīvotājiem Rugājos sarūpējusi Sņegovu ģimene, kura šogad savu māju izdaiļojusi ar vairākām virtenēm, kā arī uzfilmējuši video, kurā visas virtenes mirguļo dziesmas ritmos.

Kā portālam "Delfi" zināja stāstīt vietējie iedzīvotāji, šie mājas īpašnieki katru gadu svētkos izdaiļo savu māju svētku rotā, kas gūst apkārtējo ievērību.

Kā portālam "Delfi" pastāstīja mājas īpašnieks Andris Sņegovs, lampiņu virtenes bija saglabājušās vēl no pagājušā gada, bet šogad piepirktas klāt aptuveni 200 eiro vērtībā. "Mūziku var dzirdēt ārā," stāsta Andris, kurš atklāj, ka pie mājas ir novietota mūzikas tumba.

Tiesa, mājas saimnieks norāda, ka sākotnēji video kamera neesot labi ierakstījusi skaņu, tāpēc video skaņa ir uzlabota un ir krietni skaidrāka.

Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu - dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā. Foto un video gaidām epastā aculiecinieks@delfi.lv, vai arī izmantojiet nereģistrētajiem autoriem reportāžu iesniegšanai paredzēto formu!

Source info

Delfi Svētku laiks


Lasi vēl