Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ziemassvētku eglītei šogad aktuāli antīki grezni, dekoratīvi rotāti un apgleznoti rotājumi

Ziemassvētku eglītei šogad aktuāli antīki grezni, dekoratīvi rotāti un apgleznoti rotājumi
Foto: Publicitātes foto

Tradicionāli Ziemassvētku rotājumos paliekoša vērtība ir antīkā un vēsturiskā pieskāriens, tomēr aktualitāte ir arī dabisku rotājumu stils, uzsver veikalu tīkla "K-rauta" interjera dizaina konsultante Kristīna Ņikitina.

Lai arī krāsu toņos tradicionāli dominē sarkanais, zaļais, baltais, zelts un sudrabs, dizaineri šogad īpaši izceļ ziemas stingumu un tās pamata krāsas – baltā toņus un sudraba nianses, sniega un ledus mirdzumu. Rotājumi izveidoti kā apsniguši, apledojuši, radot skaistas ziemas pasakas ilūziju. Jaunums, kas izskatās ļoti grezni, ir virtenes ar rožu ziediem.

Antīko rotājumu detaļas ir no dažādām lielākām un mazākām lentēm, rotātas ar akmentiņiem spīguļiem un pārklātas ar it kā vecinātām krāsām. Vienlaikus aktuāls ir dabīgais stils, kā arī dažādi dzīvnieki, daiļi putni un zvaigznes, čiekuriņi, krāsainas kūciņas, konfektītes, slidas, mazas dāvaniņas u.c. rotājumi ar dažādu apdruku vai grezniem zīmējumiem.

Galerijā - šogad aktuālākie Ziemassvētku rotājumi, kas tika atrādīti ikgadējā Frankfurtes izstādē "Tendence 2014" septembrī.

Source info

DELFI Māja un dārzs


Lasi vēl