Kā laikrakstam pastāstījis Aizputes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Grasmanis, tad pašvaldība saņēmusi atteikums vēstuli, kurā vēstīts, ka uzņēmums atradis citu zemes gabalu – Kuldīgas pusē.

Uzņēmumu iepriekš bija interesējis novada pašvaldībai piederošais zemesgabals "Tiesneši". Iecer celt ražotni raisīja asas diskusijas 15 zemes nomātāju un iedzīvotāju vidū. Iecerei bija arī atbalstītāji.

Kokapstrādes uzņēmumu ieinteresējis Aizputes novada pašvaldībai piederošais zemesgabals "Tiesneši". Šī interese raisīja pretenzijas un diskusijas 15 zemes nomātāju un iedzīvotāju vidū, tomēr iecerei bija arī atbalstītāji.

Pašvaldība ar uzņēmumu vēl nekādas līguma saistības nebija uzņēmusies. Ar zemes nomniekiem lauztie līgumi nav atjaunoti. "Cerējām, gaidījām, bet kas zina – varbūt uzņēmums vēl atgriežas, tāpēc paturēsim zemi rezervē," laikrakstam sacījis J. Grasmanis.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!