Zinību dienas pasākuma laikā simboliskajā skolas ziedu sirdī tika iedegtas uguns liesmiņas, pastāstīja Balvu pašvaldības pārstāve Lauma Kaļva.

Pirmo liesmiņu iededza skolas direktore Biruta Vizule, kura aicināja dzīvot mīlestībā, būt atvērtiem visam jaunajam un nezināmajam, iet uz attīstību.

Uguns liesmiņu skolas sirdī ienesa arī Balvu evaņģēliski luteriskās baznīcas mācītājs Mārtiņš Vaickovskis, kurš iesvētīja skolas plāksni ar jauno nosaukumu un katrai skolas klasei deva arī savu uguns liesmiņu mīlestībai, saticībai, labestībai un uzticībai.

Pasākuma noslēgumā visus pārsteidza lidmašīna, kas pāri skolai mākoņainajās debesīs nesa Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas nosaukumu.

Balvu Profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola izveidojusies reorganizācijas rezultātā, apvienojot bijušo Balvu Amatniecības vidusskolu un Balvu Tālākizglītības un cilvēkresursu attīstības centru.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!