Viņa paskaidroja, ka iemesls šādai rīcībai ir lielā aizņemtība viņas pamatdarba vietā. Partiju vadīs Jānis Dukšinskis, kurš tika ievēlēts par valdes priekšsēdētāju.

Kongresa dalībnieku uzstāšanās laikā bieži izskanēja pārmetumi pilsētas vadītājai Žannai Kulakovai, ka viņa, tiekoties ar pilsētas iedzīvotājiem, valdību, ierēdņiem nepozicionē sevi kā Attīstības partijas pārstāvi. Viņi apgalvoja, ka partijas vārds neizskan tik bieži, cik vajadzētu.

Arī partijas darba izvērtēšanas domas dalījās. Noslēguma balsojums parādīja, ka vairākums paveikto vērtēja kā apmierinošu.

Jau vēstīts, ka Attīstības partija dibināta pagājušā gada nogalē, partijas dibināšanā iesaistījās gandrīz visi likvidētās LPP/LC Daugavpils reģionālās nodaļas biedri. Par savām prioritātēm partija pasludinājusi novada un valsts ekonomisko attīstību, kā arī ģimenes un garīgās vērtības.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!