"Skatītāju simpātijas" balvu saņēma Kocēnu pamatskolas skolniece Rūta Rudīte Rika. Pavisam konkursā dalību ņēma piecas skolnieces. Kocēnus pārstāvēja Santa Ukše no Jaunburtnieku pamatskolas un Rūta Rudīte Rika no Kocēnu pamatskolas, Rubenes - Lāsma Liepiņa no Rubenes pamatskolas, savukārt Beverīnas novadu - J.Endzelīna Kauguru pamatskolas skolniece Madara Rakūne.

Konkursa dalībnieču sniegumu gan teorētiskos, gan praktiskos uzdevumos, kā, piemēram, modes skates sagatavošana, deju prasmes, dažādu audumu atpazīšana, vērtēja žūrijas komisija – pa vienam pārstāvim no katras konkursā pārstāvētās izglītības iestādes.

Konkursu organizēja Rubenes pamatskola sadarbībā ar Kocēnu novada domi un Vaidavas kultūras un amatniecības centru. Konkursa pirmsākumi meklējami pirms 18 gadiem – 1996. gadā, pulcējot dalībnieces no Rubenes, Vaidavas, Kocēnu, Rencēnu, Jura Neikena Dikļu, Jaunburtnieku, Matīšu un Jeru pamatskolām.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!