Dabas parādības aculiecinieki portālam vēstījuši, ka zibens pāršķēlis uz pusēm koku, bērza šķēpeles izmētājot vairāku desmitu metru rādiusā.

Notikuma aculieciniece Nadīna Dubrova "Staburagam" pastāstīja, ka tobrīd, kad tuvojies negaiss, kopā ar vīru skatījušies televīzijas pārraidi. "Pēkšņi uzplaiksnīja spilgta gaisma un atskanēja spēcīgs sprādziens. Neko tādu savā mūžā nebiju piedzīvojusi," pārdzīvotu atstāstījusi sieviete. Viņas vīrs, kurš sēdēja iepretim logam, pirms sprādziena ievērojis spožu apli, kurš tuvojies bērzam, gar apļa malām viņš redzēja zilganus dūmus, it kā tas degtu, raksta portāls.

Aplis pie bērza uzsprādzis un apkārtnē kādu laiku bijusi jūtama stipra sēra smaka, bet debesīs redzama varavīksne, aculiecinieki stāstījuši portālam.

Portāls "Delfi" jau vēstīja, ka Auces novada Vecauces pagastā zibens spēriena rezultātā gājis bojā kāds mežstrādnieks, viņa kolēģis guvis miesas bojājumus.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!