Izstāde ilgs līdz 12.aprīlim un kā viena no tās centrālajām ir pēc Leonardo da Vinči gleznas "Svētais vakarēdiens" motīviem veidotais bībelisks sižets - Jēzus ar 12 mācekļiem. Taču tāpat te aplūkojams Bībelē pieminētais ķēniņš Hērods un Salome ar Jāņa Kristītāja galvu.

Apmeklētāji varēs "tikties" arī ar vienu no svarīgākajām personām medicīnas vēsturē - sengrieķu ārstu Hipokrātu, kā arī ar sengrieķu filozofu Platonu.

Starp slavenībām, kas atceļojušas no Sanktpēterburgas vaska figūru muzeja, tuvumā varēs aplūkot arī vaskā atveidotos māksliniekus Leonardo da Vinči, Mikelandželo un Salvadoru Dalī, aktrisi Merilinu Monro, ASV prezidentu Džonu Kenediju ar sievu Žaklīnu Kenediju, apskatāmi būs arī vaskā veidotie Krievijas prezidents Vladimirs Putins un premjers Dmitrijs Medvedevs.

Izstādes kurators ir Sanktpēterburgas vaska figūru muzeja pārstāvis Armens Arutjunjans, kurš izstādes laikā būs sastopams arī Rēzeknē un interesentiem varēs izstāstīt, kā vaska figūras tiek radītas.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!