Sabiedriskais transports kursēs arī nakts stundās, lai visiem, kas vēlas piedalīties Līgo svinībās, būtu iespēja bez maksas nokļūt pilsētas centrā un atpakaļ uz Rīgas mikrorajoniem.

Pašvaldība aicina Līgo vakarā un Jāņos atstāt mājas personīgos transporta līdzekļus, izmantot sabiedrisko transportu un apmeklēt pašvaldības organizētos svētku pasākumus 11. novembra krastmalā un Dzegužkalnā.

Šajās dienās iedzīvotāju ērtībām uzņēmums "Rīgas satiksme" sabiedriskā transporta maršrutos organizēs arī papildus reisus, kā arī veiks izmaiņas klientu apkalpošanas centru un autostāvvietu darbībā. Bezmaksas brauciens neattiecas uz mikroautobusu maršrutiem, speciālajiem nakts maršrutiem un retro tramvaja izmantošanu.

Tāpat kā pērn, arī šajā gadā naktī no sestdienas uz svētdienu sabiedriskā transporta maršrutos tiks organizēti papildus reisi. Tie tiks organizēti aptuveni reizi pusstundā līdz plkst.2 un tie apkalpos lielāko daļu pilsētas mikrorajonu.

Maksas autostāvvietas ielu malās, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 23. un 24.jūnijā varēs izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietas, kas ierīkotas Vecrīgā – tur par auto novietošanu būs jāmaksā.

Nakts transporta maršruti kursēs naktī no 22. jūnija uz 23.jūniju, par braucienu šajos maršrutos jāmaksā kā ierasts viens lats. Naktī no 23. jūnija uz 24. jūniju nakts transporta maršruti nekursēs.

Retro tramvaja kustība tiks nodrošināta arī 23. un 24. jūnijā, taču bez maksas izmantot nebūs iespējams.

Savukārt mikroautobusi, par kuru izmantošanu būs jāmaksā, kursēs mazākā apjomā.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!