Mīlestības egle būs īpaša ar to, ka tās zaros redzamos ziedu ķekarus savām rokām pagatavojuši Antūžu speciālās internātpamatskolas audzēkņi skolotājas Solvitas Ivaņukas vadībā. Rotu dizaina autore ir Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolas direktore Agnese Staģe. Darbu veidošanā ar savu sirdsdegsmi un roku meistarību piedalījušies arī mākslas skolas pedagogi.

Mīlestības egle iekļauta Rīgas Ziemassvētku egļu ceļā.

Egles atklāšanā paredzēts integratīvā mākslas festivāla "Nāc līdzās!" laureātu un teātra "Zīļuks" sagatavots koncerts, kā arī dažādas atrakcijas.

Kā ziņots, pirmās adventes nedēļā, 29.novembrī, Latvijas Nacionālajā operā notiks tradicionālās labdarības akcijas "Nāc līdzās Ziemassvētkos" 15 gadu jubilejas pasākums, kurā piedalīsies bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām un tādi sabiedrībā iemīļoti mākslinieki kā Jāni Apeinis, Evita Zālīte, Zigfrīds Muktupāvels, grupa "Lady's Sweet", Nikolajs Puzikovs, Doma skolas zēnu koris, GG koris un orķestris Gunāra Kalniņa vadībā, kā arī daudzi citi.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!