Projekta "Radi radoši" mērķis ir veicināt Salaspils novada daudzbērnu ģimeņu un pārējo Salaspils novada bērnu radošās domāšanas un tehnisko spēju attīstīšanu. Salaspilī plānots izveidot un sākt divu bērnu un jauniešu tehniskās jaunrades pulciņu darbību – lego pulciņa pirmā nodarbība notika jau 2. oktobrī, bet lidmodelisma pulciņš savu darbību sāks 2014. gada 1. februārī.

Par projekta līdzekļiem tiks apmācīti arī lego un lidmodelisma pulciņu vadītāju asistenti, lai viņi pēc projekta noslēgšanās varētu turpināt pastāvīgi vadīt šos pulciņus, nodrošinot tehniskās jaunrades turpmāku attīstību Salaspilī.

Projekta "Radi radoši" noslēgumā notiks pulciņu dalībnieku brauciens uz zinātnes centru AHHAA Tartu Igaunijā.

Projekta "Radi radoši" īstenotāja ir daudzbērnu ģimeņu biedrība "Mārtiņsala". Tā mērķu sasniegšanai piešķirts Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta līdzfinansējums 12 600 latu apmērā, savukārt Salaspils novada dome projektā piedalās ar līdzfinansējumu 700 latu apmērā, kā arī materiālo un telpu nodrošinājumu, bet pašas "Mārtiņsalas" finansējums projektam ir 1400 latu.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!