Konkursam pavisam iesniegti 108 darbi, no kuriem balvai nominācijās ir izvirzītas 36 grāmatas. Rezultāti tiks paziņoti svinīgajā balvu pasniegšanas ceremonijā 4. aprīlī Latvijas Mākslas akadēmijā. Kopumā balvas tiks pasniegtas astoņās kategorijās, izvēloties izcilākos mākslinieciskos noformējumus dzejas, prozas, bērnu literatūras, zinātniskās, uzziņu, mācību literatūras, mākslas grāmatu un dokumentālo izdevumu kategorijās.

Maijas Laukmanes un Antras Auziņas veidotā grāmatiņa "Gar ausīm svilpo vējš" ir dzejoļi un sarunas lieliem un maziem, draiskiem un ļoti nopietniem lasītājiem. Lasītājam grāmatiņa ir kā skaists ceļš cauri mākslinieces Antras Auziņas koši iezīmētajām ceļazīmēm, kur gar ausīm skrien vējš, kur zib prieks, cilpo bezbēdība, kur darbs nomazgā slinkumam muti, un kur arī pats, lasot uzrakstīto, varēs domās apmest kādu kūleni vai pamanīt, cik skaisti izskatās mākoņi, kad tos vēro, guļot dārzā tieši zem ābeles zariem.

Tavs novads vēl nav "Delfi" Novadu sarakstā? Sūti foto, raksti un informē par sava novada, pagasta jaunumiem - novados@delfi.lv! Apzināsim mūsu Latvijas novadu dzīvi kopā!